Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden barátnőm kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barátnőm kapcsolatban, hiányoznak a régi közös programok, más is van így?

Figyelt kérdés

Egy kis panaszkodós kérdés :D


Szokásos történet, eddig mindig sok közös program volt, most pedig mindig mindekinek van valami masprogramja.

Persze van, akinek igy is ugyanúgy fontosak közös programok, annak ellenére hogy kevesebb ideje van, de a másoknál a hapsi az első.

Többet találkozunk olyannal aki vidéken tanul, mint azzal aki szintén a fővárosban, mert a srácra 10x annyi időt szán mint arra, akit hónapok óta nem látott.


Nekem meg hiányzik a régi csapat. Valaki van hasonló helyzetben? :)


2018. dec. 20. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de nem bánom, mert róluk legalább kiderült, hogy nem barátnők, max haverok. Nem hinném, hogy túl nagy elvárás lenne, hogy párnaponta dumáljunk, és időnként jusson idő közös programokra is attól hogy pasija van. Legalábbis én meg tudom ezt adni, de el is várom :)
2018. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen nálam is más lett a helyzet.

A barátaimnak gyerekei lettek mindnek, van aki meg is házasodott, de inkább a gyerek a lényeg.


Azóta nyilván másabbak a programok, és nem is érnek már úgy rá. Szóval sínylődök kicsit egyedül dehát ez van.

2018. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen vagyok én is ugyan ezzel a gonddal! F
2018. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmmel kb két hónapra előre le kellett egyeztetni egy programot, mert ha nem beszéltünk időben már betáblázta magát a pasijával akivel együtt is élt. Most már nekem is van párom, de én még mindug nagyon igénylem a közös találkozásokat/programokat, egyszerűen neki kevésbé fontos ez mint nekem.
2018. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok igen, csak azaz érdekes, hogy nekem azért voltak már pár éves kapcsolataim, mégis volt időm barátnőre is. Neki nagyon sokáig senki nem volt, most viszont pár havonta fél órát szán rám.Pedig lassan 15éves barátság ez. Én értem, hogy szerelmes meg minden,aminek örülök is, de.. Valószínűleg előbb lemorzsolódott volna, ha lett volna párkacsolata. Nagyon sok ilyenben volt részem.
2018. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dettó. A legrosszabb, mikor megbeszélünk közösen valamit, hogymikor, hol, mit, és nem jönnek el, de még csak nem is telefonálnak, hogy "ne várj rám". Kérdezem messengeren és viberen, h mi a helyzet? "Hát Y-nal elmentünk anyáékhoz, mert meg volt beszélve", meg "úúúú, hát a ... elment a barátaival, és nekem kellett vigyázni a gyerekre", vagy "....nak dolgoznia kellett, és a gyerekekkel maradtam". Vagy amikor többször megbeszéled, hogy náluk találkozol, mert ugye te szingliként mobilisabb vagy, és otthon sincsenek... Nos 1-2 ilyen után "barátnőket" leépítettem, kerestem másokat.Nehéz, mert ilyenkor már nem alakulgatnak "csak úgy" homokozás vagy tanulás közben baráti kapcsolatok.
2018. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!