Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valakin segíthet? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valakin segíthet? Ha igen akkor örülök.

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodnak a testükre, selejtnek és esélytelennek tartják magukat.

Pár napja gondoltam végig, hogy részben én is így érzek.

Minden ott indul, hogy kb a férfiak 70%-át vonzóbbnak tartom nálam ha csak a külsőt nézzük.

Ha ez reális szemszög lenne akkor az azt jelentené, hogy elég ritkán kapnék el női jelzéseket. Egy csúnya ember, lássuk be, hogy nem egy nagy ajánlat senkinek. Van a tisztelni való kivétel meg mikor ő kezd akkor másmilyen a fogadtatás de nála ritkán kezdenek. Pláne nők.


És innen kábé tudjátok is. A valóságban egy rakat lány/nő jelezget, vagy minimum annyi kiül az arcára, hogy észrevett. És sokszor olyan kategóriákból teszik ezt ami szerintem már viccesen felettem van.


És itt a történet egyik része sem kamu, jó darabig úgy álltam a lányokhoz, hogy "á biztos nem vasz észre" stb és mégis.


Szóval csak annyival akartam segíteni, hogy attól, hogy te nem látod magadat nagy számnak még megengedheted valakinek, hogy sztároljon..sokszor bizony a kisugárzásoddal ráversz egy szebb testű emberre..nem mintha ez verseny lenne csak azt mondom nincs szabvány jóképűség.


2018. dec. 20. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Tulajdonképpen ez akkor derül ki, amikor esetleg egy szebb lánnyal elkezdesz beszélgetni, vagy csak csók sikerül, vagy filmezés, vagy igent mond egy randira. Ilyenkor megnő az önbizalmad, és rájössz, hogy azért te is vagy valaki.


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Kár szépíteni! Aki ocsmánynak születik az is marad! Legfeljebb neked csak fejbeni gondjaid voltak vannak és nem külső! De akinek valójában a külsejével vannak gondok azt kutyába se veszik hiába csinálsz bármit! Saját tapasztalat!
2018. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!