Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egyszerűen nem tudsz túllépni valakin? Mivel magyarázható ez?

Figyelt kérdés
1,5 éve nem láttam őt. Volt már azóta futó és komoly kapcsolatom is, de mindig hozzá térek vissza gondolatban. Mindig eszembe jut, és pár nap alatt olyan szintre hozom magam, hogy sírok miatta. Mit tehetnék, mitől van ez?
2018. nov. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Depressziós vagy, kicsit rázd fel magad és találj hasznos elfoglaltságot!
2018. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Engedd el. Nem szabad ragaszkodni semmihez és senkihez.
2018. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Annyira szeretted,hogy ez tudat alatt a rögeszmèddè vált.Nem azzal van baj,hogy őszintèn szereted,hanem hogy nem bírod magadban helyre tenni,neki akkor sincs már szüksège rád.Fogadd el a tènyeket!
2018. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, hogy nem tudod elengedni, de közben másokkal hemperegsz, vagy kapcsolatban. Felettébb érdekes. 🙂
2018. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Én ezt sokáig átoknak tartottam inkább. Jó ideje már én is gyűlöletté próbáltam átalakítani ezt az érzést amit ő váltott ki belőlem. Sokáig az őrületbe kergetett. Hányni tudtam volna tőle meg ilyenek.

Arra gondolok, hogy tojik a fejemre, sorra k--rja az útjába kerülő a nőstényeket. stb. A fa_om se kiváncsi rá mi van vele. Dögöljön meg. :D Szerencsésnek tartom magam hogy már nem látom őt. Próbálj jól kijönni belőle te is és végleg elfelejted szép lassacskán, ahogyan én is el tudtam felejteni őt.

Nem viccelek. Tényleg a haragot és a dühöt hívd elő benned. Mostmár csak röhögök mennyire felnagyítottam ezt az egész dolgot :D

2018. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!