Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit erezhet irantam a srac?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet irantam a srac? Csak szexualis vagyat?

Figyelt kérdés

Van egy baratom evek ota, viszont.. inkabb nem is tudom minek nevezzem, mert mar parszor lefekudtunk egymassal..

3 ev baratsag utan tortent es nem is ertem, mert addig nem is neztunk egymasra "ugy".

Legutobb azt mondta, hogy nem akar ujra semmilyen intimitast, mert fontosabb a baratsagom neki, es nem is akar kettesben lenni,mert ugyis tudjuk mi lesz a vege.

Ezzel a baratsag dumaval elkesett szerintem, de mindegy.

Egyszer regebben kitalalta,hogy amugy o szeret, de en akkor epp egy exem miatt szenvedtem es meg sem fordult a fejemben mas pasi.

Bar most nem tudom mit erzek iranta, lehet csak torodesre vagyom vagy figyelemre, de sokat gondolok ra, viszont ez igy sehogy sem jo.

Mit kellene tennem? Beszelnem vele oszinten vagy hagyni es tartani a tavolsagot?


L 22


2018. dec. 20. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Hat döntsd el, hogy mit akarsz nem?


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

A kérdésed jól bizonytja amit rég tudunk: szerelem nem létezik, csupán érdekek (az most mindegy, hogy pozitív vagy negatív érdekek, de érdekek.)


Miért kell a világnak ilyen elképeztően szomorú helynek lennie? Ahol csak a mesében vannak jó dolgok?

2018. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

A barátok vajon bhasznak egymással?


Ide lesz a vegaburger, köszi.

2018. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátságot tuti nem. De már szexuális vágyat sem.
2018. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik barátság férfi és nő között.
2018. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi érez?


Semmit, az ember nem szokott sokat érezni a szexuális segédeszköze iránt, pedig te kb ez van a srác szemében.

Gratulálok, remélem legaláb CE jelölés van rajtad, így forgalomképes baba vagy.

2018. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!