Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nőként két szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként két szexuális partner (mindkettő komoly kapcsolat volt) manapság kevésnek számít?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2018. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
23 éves férfiként nekem meg nulla kapcsolat és partner is! Amúgy egyáltalán nem!
2018. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért, ha valaki szerint kevés akkor gyorsan lefekszel még 6 másik pasival, hogy átlagos legyen?


Miért nem tanulják már meg végre az emberek, hogy ahhoz, hogy kinek hány szexuális partnere volt senkinek semmi köze.

2018. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Kit érdekel mit gondolnak az emberek? Ha 6 lenne az lenne a sok, ha meg 2 van, kevésnek gondolják. Sose fogsz tudni megfelelni mindenkinek, de nem is mások életét kell h éld. Jövőre én is 24 leszek, és nekem is "csak" 2 ez a szám.

Az első fiúmmal 3 évig voltunk együtt, aztán jött a férjem. És minek vágynék harmadik, negyedik, stb partnerre, ha a férjem megad mindent?

ma tudod, az a divat, hogy amúgy semmi sem divat, hanem mindenre ugatnak a többiek, az irigyek :D

2018. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az átlagnál szerintem kevesebb, de nem baj az. Nekem is ennyi volt ilyen idősen.

Hátrányát inkább abban éreztem, hogy jobban kezeltem volna talán azt a két kapcsolatot, ha van némi fogalmam párkapcsolati és szexuális téren a férfiakról és önmagamról, de nyilván tapasztalatot csak tapasztalással lehet szerezni.

2018. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bence_ ***** válasza:
61%

Mitől jön elő egy ilyen kérdés?

Jó volt, jól érzed magad, boldog vagy?

Ha igen akkor ez a lényeg!

2018. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek a magánügye, hogy mikor, hány évesen mennyi partnere volt. Nem kell ebből versenyt rendezni, vagy szégyenkezni miatta, hogy nekem csak ennyi volt. Neked ennyi volt, az 5.szomszéd 18 éves Marikának meg már vagy 6. Na és? Magánügy.
2018. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen 3 volt és pont nem érdekel kinek mi a véleménye erről. Nem másoknak akarok megfeleni.
2018. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bőven elég. 🙂
2018. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem 28 évesen nulla... A te "arányod" egyáltalán nem gáz, szemben az enyémmel...
2018. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!