Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyanús hogy mindig azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyanús hogy mindig azoknak a pasiknak szokott jó kisugárzásuk lenni a nők szerint, akik amúgy jóképűek?

Figyelt kérdés

Valahogy a csúnya arcú vörös hajú kockáknak pl. sose szokott jó kisugárzásuk lenni.


F/28


2018. dec. 20. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
88%
De, ez már nagyon gyanús.
2018. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
83%
Ed Sheeran ronda, és mégis rengeteg nő szerint szerint jó a kisugárzása. (Szerintem nem, olyan tipikus "alamuszi macska nagyot ugrik".)
2018. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem, olyan tipikus "alamuszi macska nagyot ugrik". Dettó ezt érzem vele kapcsolatban.
2018. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 A kérdező kommentje:

"Ed Sheeran ronda, és mégis rengeteg nő szerint szerint jó a kisugárzása"


De ő egy híresség, az teljesen más kategória. A hírességeket ösztönösen bálványozzák a nők, függetlenül a kinézetüktől.


Ott még a rondaság is sokszor előny.

2018. dec. 20. 21:23
 5/110 anonim ***** válasza:
83%
Na, és vajon miért híres? Mert kiváló dalszerző és előadónak is tehetséges + még ehhez hozzájön, hogy ugyan egy már meglévő irányzat részeként, de a hátrányaiból (úgymond "hétköznapi srác") előnyt tudott kovácsolni. Pontosabban egy jól használható image-et.
2018. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
93%
Mert abból adódóan, hogy jóképűek, önbizalmuk is van.
2018. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 A kérdező kommentje:

TÖk mindegy miért híres.Én konkrétan hasonlítok rá mert vörös hajú csúnya gyerek vagyok és hánynak tőlem a nők.


Vajon miért?

2018. dec. 20. 21:26
 8/110 anonim ***** válasza:
78%
Te kezdenél neked nem tetsző nővel?
2018. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
79%

Ezt szinte az összes eddigi párommal kapcsolatban meg tudom cáfolni. Egyik párom sem volt ez a tipikus "jó pasi", mindegyikőjükben a kisugárzása fogott meg. A mostani párom külső szemmel majdnem az általad említett "vörös hajú kocka". De ha belép valahova egy másodpercre megáll az élet, mert mindenki őt nézi. Emiatt a nőknél sem volt sikertelen soha.

A kisugárzás belső értékekből, személyiségből fakadó dolog. A kinézetnek baromi kevés köze van hozzá. Az, ha a pasi még jól is néz ki plusz pont természetesen. De rengeteg pasit ismerek akik abszolút a kisugárzásukkal hódítanak. Vagy azzal, hogy baromi pozitív kisugárzásuk van, vidámak, jó lelkűek, vagy mondjuk azzal, hogy határozottak stb. Aztán kinek melyik a szimpatikus.

2018. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
28%

A kisugárzás a küllemi adottság okozta belső, önmagába vetett hit kibontakozasa. Magyarul aki jól néz ki, élből több elismerést, kezdeményezést kap a nőktől.

Egy allasinterjun is kimutattak kutatás által, hogy a nő HR-esek előnyben részesítették a jóképű, képzetlenebb férfiakat az átlagos vagy ronda, mégis nagy tudású férfiakat.

2018. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!