Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nő szebb 25 évesen, mint 18?

Figyelt kérdés

Most itt nem arra gondolok, hogy megtalálta a stílusát, jobb a frizurája, megtanult sminkelni, hanem hogy konkrétan szebbek a vonásai, az arca.

Csak mert itt sok férfi állítja, 25 felé a nőkön már nagyon látszik a kor, lassan kezdhetik lehúzni a rolót.


2018. dec. 22. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem a külsejükre mondják, hogy lassan kezdhetik lehúzni a rolót. Sőt, külső szempontjából még sok harmincas is fenntarthatja a a rolót. Családalapításra értik inkább ezt a 25 éves kortól már kezd "kiöregedni" a nő. Eddigre megvan a suli, sikerül elhelyezkedni, építeni kell karriert és bedolgozni magát, hogy ha esetleg elmegy szülni, visszavárják. Addigra lehet, hogy eltelik még 3-5 év és akkor már lehet, hogy sietne ezekkel a dolgokkal, az meg nem fér bele általában az embereknek, hogy összejövünk, fél év múlva esküvő, aztán babázás...ebbe nem igen mennek bele, előtte azért szeretne az ember fia is párkapcsolatot, az még úgy ~3 év... így választanak a fiatalabbak közül inkább.


Szóval nem, nem ráncos banyák a 25 évesek és aki elmúlt 25. Szerintem nagy különbség kinézetben valaki 18-25 éves önmaga között sincs...legalább is olyan mértékű nincs, hogy 18 évesen szép fiatal, 25 évesen meg randa vén szatyor.

32/f

2018. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Persze, már 20 évesen aggodhatnak.


23/öregasszony

2018. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem azt mondjuk, hanem hogy a legtöbb nőnek akkor van a fénykora. Önmagához képest, ti értetlenek.


A férfiaknak is megvan a maga fénykora, ha vigyáz magára és a nőknek is.


Nem is beszélve, hogy a férfiakról a nők, nőkről a férfiak mondhatnak csak ítéletet, ha heterók. Mindenki leszarja mit gondolsz saját magadról vagy a haverjaid/barátnőid mit gondolnak rólad, ha nem jössz be az ellenkező nemnek, akkor bszhatod.

2018. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem gyakori. 25 évesen már nem a csodára vár, hanem tesz érte, hogy jól nézzen ki. Aktívan sportol, odafigyel, hogy mit eszik. Ez látszik az arcon is. Eltűnnek az utolsó pattanások, nincs már "babaháj" az arcon, és szépen látszik a járomcsont. Sokan 18 évesen még testileg is fejlődésben vannak (23 éves korig). Az utolsó pár centi, egy picivel szélesebb csípő, súlyosabb cicik nagyon sokat dobnak a nőies megjelenésen.

Hiába mondod, hogy a stílus és a haj nem számít, pedig de. Elég megnézni pár 18 évest a szivarványpóni hajával, két kiló vakolattal. Na ők például sokkal jobban fognak kinézni, ha ezt kinövik, és egy jól eltalàlt frizurával, természetes sminkkel mennek utcára. De egy rosszul szedett szemöldök is rengeteget tud rontani.

2018. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szemöldök, az kegyetlen, nekem milyen volt 18 évesen. Én tudom, hogy jobban nézek ki most is, nemcsak 25 évesen. Mert 18 évesen eszméletlen elhízott voltam. 25-re kicsit összeszedtem magam, mostanra meg van alakom, nem csak egy hatalmas hájpaca.


18 évesen azt hittem, enyém a világ, majd kinövöm a 40+ kilót 😆, semmi egészségügyi bajom nem lesz, örökké élek. Aztán kiderül, hogy nem.

2018. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal vonzóbb egy 25 éves punci, mint egy 18. Igazán nőiesek 22-45 között.
2018. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
18 evesen meg a szuloktol fugg az ember, es kesobb is, ha tovabbtanul. Sok csaladban megveszik a wu2 sampont, 1 szappant es le van tudva a szepsegapolas. Az eldobhato borotvat felevente cserelik. Jo magyaros, egyhangu kajakat foznek, amitol a bor csunya, es az alakon is meglatszik. 25 felett az ember a sajat jovedelmebol sokkal jobban tud magara figyelni ilyen szempontbol. Olyan eteleket foz, amiktol jol erzi magat, olyan kozmetikumokat, amik az o borere, hajara valok. Akkor vesz futocipot es kondiberletet, amikor akar. Instan is sok olyan kepet latni, hogy 22 evesen kis gombolyu volt a csaj, 30 evesen meg fitt es lathatoan sokkal boldogabb.
2018. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én magamat nézve biztos vagyok benne, hogy nagyságrendekkel jobban nézek most ki, mint 18 évesen. Az is sokat számít ám, hogy most mondjuk sokkal kevesebbet stresszelek és több időm van magamra. De ha megnézek egy 5 évvel ezelőtti képet mindig elfog az "úr isten hogy néztem ki akkor" érzés. Pedig akkor sem volt igazán problémám a külsőmmel, csak így visszanézve vicces. :D

23/N

2018. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt lehet keresgélni. De celebekről is lehet keresni képeket, hogy néztek ki tiniként.

2018. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ritka. Legalábbis számomra 10éve is a 18körüli lányok voltak a legszebbek és most is ők.
2018. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!