Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy 40-es férfi összejön huszonéves lánnyal (21), tényleg komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

A férfi egyedülálló (nem házas, sem semmi). A láby teljesen önálló, egyedül él, saját fizetése van.


Aki esetleg van hasonló helyzetben, leírná a tapasztalatait?


2018. okt. 31. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Jaj kislány, nem találsz a saját korosztályodból pasit? Miért kell neked egy olyan férfi, aki akár az apád is lehetne?

És majd 10 év múlva a 31 éves nő, lecseréli az akkor 50-es pasit egy 35 éves pasira, ha egyáltalán kitart ez a kapcsolat addig.

2018. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Pont azért jön össze egy lánnyal, mert azt reméli, hogy te még pár évig beéred azzal, hogy dugtok, takarítasz utána, főzöl rá, és nem lesz igazán komoly, mert eszébe sincs gyereket csinálni egy gyereknek.
2018. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Én 34 évesen jöttem össze egy 19 éves lánnyal.

8 évig tartott a kapcsolat aztán a lány rájött,hogy élni akarja szabadon a saját életét valamint külföldön képzeli el a jövőjét ezért szakítottunk.Mivel nekem itthon megvan mindenem (lakás,autó,munkahely) én már nem akartam kockáztatni egy bizonytalan külföldre költözés miatt.

2018. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 27 évesen is erős lenne egy 40es pasi komoly kapcsolatra. Valamit nagyon kéne tudnia, hogy komolyan vegyem. 21 évesen főleg nem tudom mit akarnék tőle. Család is necces, generációs gap is befigyel, életkorból fakadó különbségek, stb. Még ha őszinte is a szerelem, és tombol a kémia kettejük között, akkor is elég érdekes és nem túl kecsegtető a jövőre nézve. Pár éves szórakozásra működhet, a 21 éves lány szempontjából bele is fér, de ha a férfi igazán komolyan gondolná, akkor nála kvázi nettó időpocsékolás.
2018. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Negyvenes éveimben igen, össze jöttem többel is, de álmomban sem gondoltam, hogy azokból lehetne bármi komoly is.

Ezt az elején el is mondtam, bár a lányok úgy gondolják, ők annyira különlegesek, még is csak komoly lesz. Na de tévedni emberi dolog.

2018. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Semmire nincs sosem garancia.

Eb27vagyok. Önálló. Vam egy lányom. Kis hazam es autom. Jo munkam. Es segitsegem is. Par barátom es éltem is es most sem unalmas az életem.

A párom 41. Elvalt es can két fia.

Megvan mindene.

Nem gondoltam hogy össze jövünk...de össze jöttünk es jó minden. Tart ameddig tart.

Am h csaladot akarnek (meg nem lenne gyerekem akkor nem kezdenek 40-essel.

Mas véleménye meg nem érdekel.

N27

2018. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább fordítva kérdezném.

Egy 21 éves lány, miért jön össze egy apja korabeli 40-es pasival? És milyen tartósan? Ha kis esze van, akkor nem gondolja komolyan. Ha még több esze van, akkor össze sem jön vele.


GOndolj már bele, hogy mi lenne veletek 20-30 év korkülönbséggel 10-20-30 év múlva.

2018. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A nőknél egy idő után előjön az anyai ösztön és gyereket akarnak.

Tegyük fel 10 év múlva majd gyereket szeretnél amikor a pasid már 50 éves lesz és közli veled,hogy bocs,de neki már nem kell akkor jössz rá,hogy feleslegesen voltál vele,mert nem jutottatok előrébb és a szakítás is sokkal fájdalmasabb lesz.

2018. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen párt, de ott a csaj a húszas évei végén járt, amikor összejöttek, nem az elején. Komoly kapcsolat, esküvő is volt, gyerek is van már. De ez szerintem nem olyan gyakori.

21 évesen viszont még kisebb a valószínűsége, hogy egy negyvenes pasas komolyan vesz. Még a harmincas se biztos.

2018. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg komoly kapcsolat céljából nagyon ritkán van ilyen...én 45 évesen azt tudom mondani, hogy kívánatos egy hamvas huszonéves fiatal nő, de komolyat nem tudnék vele elképzelni.
2018. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!