Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők, mi fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők, mi fontos bennünk az alábbiak közül? Válogassatok egy 'fontos' és egy 'sokadrendű' csoportot, majd közöljétek az eredményt. Természetesen légyszi.

Figyelt kérdés

-magabiztos

-önismerő

-kötélidegzetű

-szeretetéhes

-egyszerű

-igazságos

-szavatartó

-gyengéd

-irgalmas

-gyámolítható

-nevettető

-agyafúrt

-tisztelettudó

-tervező

-lovagias

-féltő

-igazmondó

-kísérletező

-szolgalelkű

-merész

-újító

-tapintatos

-jólelkű

-rendíthetetlen

-bőkezű

-vezető

-megingathatatlan

-öntanuló

-engesztelhető

-csendes

-meglepő

-középpont

-célérdekelt

-problémamegoldó

-együttérző

-figyelmes

-érzelmes

-szorgalmas

-összeszedett

-készült

-ápoló

-motiváló

-békítő

-alázatos

-hálás

-befolyásolhatatlan


2018. dec. 23. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

A fentiek KÖZÜL szàmomra mèrvadóak:


-magabiztos


-önismerő


-igazságos


-szavatartó


-gyengéd


-nevettető


-lovagias


-igazmondó


-kísérletező


-tapintatos


-öntanuló


-engesztelhető


-meglepő


-együttérző


-figyelmes


-érzelmes


-motiváló



Nyilvan, amiket kiszedtem, szamomra kevesbe szamitanak.

De nyilvan nem minden fekete es feher, plusz tudnek en is meg vagy 30 random tulajdonsagot idebökni ezeken kivul.

2018. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a példamutató megoldást 🤗
2018. dec. 23. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Fontos, pozitív tulajdonságok:

Magabiztos, önismerő, igazságos, szavatartó, gyengéd, tisztelettudó, tervező, lovagias, féltő, igazmondó, tapintatos, jólelkű, rendíthetetlen, bőkezű, megingathatatlan, engesztelhető, csendes, problémamegoldó, együttérző, figyelmes, szorgalmas, összeszedett, készült (az utóbbi kettő nem ugyanazt jelenti?), alázatos


Kétértelmű tulajdonságok (lehet jó vagy rossz is):

-kötélidegzetű: nem várom, hogy valaki birkatürelmű legyen, csak azt, hogy ne kapjon agyvérzést minden apró, hétköznapi hülyeség miatt

-egyszerű: ha ezt úgy érted, hogy "együgyű", akkor negatívum, ha úgy, hogy nem csapongó személy, hanem egy kiforrott személyiségű, felnőtt férfi, akkor pozitívum

-irgalmas: egyértelműen pozitív tulajdonság, de én még nem hallottam, hogy Istenen kívül bárkit ezzel illettek volna

-nevettető: a visszafogott, humoros férfiak tetszenek, nem szeretem, ha valaki "nagydumás" és egy stand up előadást tol nekem

-agyafúrt: jó, ha találékony és könnyen átlátja a dolgokat, nem jó, ha ezt a tulajdonságát mások átverésre használja

-kísérletező, újító: ha nyitott új dolgokra, az pozitívum, ha folyamatosan az újdonságokat hajtja, az negatívum

-vezető: semmi gond, ha valaki a természetéből adódóan domináns személyiség, de egy kapcsolatban engem ne akarjon irányítani

-öntanuló: ezt nem értem pontosan, de ha arra vonatkozik, hogy tanul a hibáiból, akkor egyértelműen pozitívum

-célérdekelt: ha nem csak a cél érdekli, hanem szigorú erkölcsi elvei vannak arra vonatkozóan is, hogy hogyan éri el, akkor nem gond

-érzelmes: jó, ha valaki érzelmes, de a folyamatos romantikus nyáladzást nem igénylem és nem is tudnám elviselni, sem viszonozni

-ápoló: ez is pozitív tulajdonság, de nálam nem feltétlenül elvárt egy kapcsolatban. Természetes, hogy gondoskodom a másikról, ha úgy alakul a helyzet, de nem pótapára vágyom, hanem partnerre

-motiváló: ha ő maga motivált, az számomra elég motiváló

-békítő: inkább békülni hajlandó legyen

-hálás: ahhoz tennem is kell valamit, hogy hálás legyen nekem

-befolyásolhatatlan: ne legyen végtelenül makacs, de ne is legyen könnyen befolyásolható


Egyértelműen negatív tulajdonságok:

Szeretetéhes, gyámolítható (ilyen szó nincs, nem a gyámoltalanra gondoltál?), szolgalelkű, meglepő, középpont

2018. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

gyámolítható, nem feltétlen gyámoltalan inkább az a férfi akin kiélheted az anyáskodó jellemedet..

tehát elfogadja a törődésedet apró, szükségtelen dolgokban és még talán örül is neki..nehéz leírni..


pozitívnak gondoltam mert mi férfiak vagyunk néha olyanok, hogy "hagyj!", "állj félre!", "megoldom" pedig két ember jobb ha osztozik a bajon is..

2018. dec. 23. 15:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Fontos:


Magabiztos, önismerő, igazságos, szavatartó, gyengéd, nevettető, tisztelettudó, igazmondó, jólelkű, problémamegoldó, együttérző, figyelmes, érzelmes, ápoló, motiváló, befolyásolhatatlan


A többi inkább ne legyen

2018. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Magas
2018. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

-magabiztos

-önismerő

-igazságos

-szavatartó

-gyengéd

-nevettető

-tisztelettudó

-tervező

-lovagias

-féltő

-igazmondó

-kísérletező

-tapintatos

-jólelkű

-problémamegoldó

-együttérző

-figyelmes

-érzelmes

-szorgalmas

-összeszedett

-motiváló

-békítő

-alázatos (a munkáját

-befolyásolhatatlan

2018. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, véletlenül elküldtem. Az alázatosság inkább csak a munkákkal, tanulással kapcsolatban fontos, ne legyen nagyképű, beképzelt.

A befolyásolhatatlant pedig ki akartam szedni.

2018. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

17:08

azzal semmire sem mentek..

tudom mert magas vagyok..

2018. dec. 23. 17:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez fontos: önismerő, egyszerű, nevettető, tapintatos, együttérző, problémamegoldó, alázatos
2018. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!