Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben jelent hátrányt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben jelent hátrányt, ha a férfi 50cm-rel magasabb?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bután néznek ki együtt. Olyan, mintha a pasi zsebre tudná vágni a barátnőjét.
2018. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiben, ellenkezőleg.
2018. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Inkább előny,elérsz mindent ami nekem túl magas.
2018. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

A ferjem 206 cm magas, en meg 164. Imadjuk, irto cukik vagyunk egyutt. 😍

Csak elonye van, es bar nem erdekelt sosem mas velemenye, masok szerint is edes dolog ez.

Nekem mindig a nagyon magas hapsik jottek be, neki meg a pici cuki nok es ez a lenyeg, h a masiknak ideal vagy.

2018. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam 20 centi a maximum magasság különbség amit el tudok viselni, de 10 az ideális. 162 cm vagyok. Utálom kisgyereknek érezni magam egy pasi mellett.
2018. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretném kicsinek érezni magam egy férfi mellett, kapjon ölbe, vigyen a hátán.
2018. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lepontoz a sok kis torpe keci hapek :D

Olyan gaz, h irigyek vagytok es meg ki is mutatjatok :D

2018. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Az exem olyan 27-30 cm-vel volt magasabb nálam. Nála magasabbal nem nagyon jönnék össze, mert már így is lábujjhegyre kellett állnom, ha álló helyzetben meg akartam csókolni és neki is le kellett hajolnia... még magasabbal ez már nagyon nem lenne kényelmes. Illetve ennél magasabb férfi mellett elég idiótán néznék ki olyan napokon, amikor nem akarok magassarkút felvenni (és bizony vannak olyan napok, nem is kevés :D).
2018. dec. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!