Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan küzdjem le a hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a hátrányt a csajozásban, hogy nem vagyok egy szociális típusú srác?

Figyelt kérdés

Introvertált személyiség vagyok, és az ismerkedés elején nagyon nehezen beszélgetek bármiről is, nehezen jutnak eszembe témák, vagy bármi olyan, amivel vonzalmat tudnék kelteni.


Meg egyszerűen nem olyan fejlettek a szociális képességeim, hogy könnyen menjen a beszélgetés lányokkal, könnyen zavarba is jövök, ami a testbeszédemen és a hangomon is érződik, és innentől már félig el is ástam magam a lánynál.


Úgy vettem észre, hogy a lányoknak a magabiztos srácok jönnek be, jó szöveggel, határozott kisugárzással, vagy tipikusan az olyanok, akik vezéregyéniségek. De én meg jobban szeretek háttérben rejtőzködni, meg ugye nem vagyok egy beszédes típus, és így a magabiztosság sincs meg, hogy kellően laza tudjak lenni.


Szerintetek mit tudnék csinálni, hogyan szocializálódjak, hogy jobban menjen az ismerkedés a lányokkal, vagy egyáltalán tudnék ezen változtatni?



2016. aug. 23. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nehezen. Netes ismerkedés, talán(?)


Amúgy ha INTP vagy akkor örülj, mert lehete rosszabb is (INFP vagy még rosszabb esetben INFJ mint én. Ne akard)

2016. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedésnek 1-2 hete vetettem búcsút, egyszerűen siralmas a sikerességi ráta, és nagyon nagy mázli kell hozzá hogy összejöjjön. (Eddig egyszer jött össze egy kapcsolat kicsit több mint egy éve, ami eredetileg csak barátkozásnak indult. De túl nagy a szerencsefaktor, erre nem lehet alapozni, ha aktívan akarok ismerkedni.)
2016. aug. 23. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok mintha én írtam volna ezt, hát keresni kell valakit akivel lesz közös téma és közös vonzódás, jobbat nem tudok. Én spceiel nem akarom gagyi csajozós szövegeket, inkább bukok be a sajátommal, mert mint írtam bízom benne hogy valakinél jó lesz.
2016. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

#2



Igazából semmi esélyed. Ha felveszel új viselkedésmintákat akkor "nem vagy önmagad" meg "nem vagy őszinte" ami ban. De az is ha őszintén nem vagy elég jó. Most szerinted? Ebből nincs nagyon kiút.

2016. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Hagyd a netes ismerkedést a francba, hacsak nincs BMW-d... a normális lányok nem vevők arra hogy idegenekkel ismerkedjenek, csak akik a senkinek nem kell kategória
2016. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Idétlen csajozós szövegeket nem is nyomatnék, na meg ha nem kongruens önmagammal az egész, akkor megette a fene ugye. Inkább az őszintébb ismerkedés felé hajlok, hogy amit gondolok, azt mondom ki, de ugye ehhez kell egy magabiztosság, mert ha szerencsétlenkedve adom elő, akkor összeborul az egész.
2016. aug. 23. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Pedig a kommunikáció minden kapcsolat alapja. Valahogy meg kell ismertetned magadat a nőkkel, ha azt szeretnéd, hogy megismerjenek. Ha szótlan vagy, nem fognak megismerni, és nem fognak így egy ismeretlennel kapcsolatba kerülni, szerintem ez világos. Nem tudom, ezt mért nem képesek egyes válaszolók/kérdezők belátni. Gondolom ők is meg akarják ismerni a lányt, mielőtt kapcsolatba kezdenének vele, és ha maga a lány nem beszél magáról (vagy úgy egyáltalán, alig beszél) akkor nem fogják megismerni. Ennyi.


Tanácsként csak a sok gyakorlást tudom mondani, illetve azt, hogy ne rögtön potenciális partnert láss a nőkben, hanem egyszerű embereket.


INFJ nő vagyok, alapvetően nem túl beszédes, de szóba tudok állni férfiakkal és tudok is magamról mesélni ha kell, és el is várom, hogy a férfi is tudjon magáról. A kommunikációnak kölcsönösnek kell lennie, kell az, hogy ha érdeklődök felőle akkor ne csak üljön kukán hanem beszéljen. Cserébe ugyanezt megteszem én is. Csak így lehet bárkit is megismerni.

2016. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ezzel csak az a baj ha valaki olyan mint én és bizony nem azt mondom ami “menő“ hanem az igazat akko már én vagyok nekik a “béna“...

2016. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes, rengeteg nő van aki az őszinteséget becsüli, az én párom pedig a legőszintébb ember akivel valaha találkoztam. Például, amikor szerelmet vallottam (igen én tettem először), akkor nem mondta rögtön vissza, hogy "én is szeretlek", hanem hogy ő még erre nem áll készen és reméli hogy nem bánt meg ezzel. Ez szerintem sokkal jobb, mintha csak hazudta volna, hogy ugyanazt érzi.


És bármiről nyíltan megmondja az őszinte véleményét, akkor is, ha különbözik az elfogadottól. Érdekes, még együtt vagyunk :D nem dobnám ki soha emiatt.


De nyilván neked van igazad, legalábbis a szemellenződtől sosem fogod látni mások igazát. Megfigyeltem, hogy veled nem érdemes vitatkozni, úgyis mindenki más hazudik, aki nem ért egyet veled.

2016. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes nőnél hendikeppel indulsz az introvertáltságoddal. Illetve nem is introvertáltságnak mondanám, hanem "nehezen megnyílásnak", hiszen idővel elképesztő, mennyire meg tud nyílni nekik az ember. Egy nő alapból elvárja, hogy te legyél a zsonglőrködő bohóc, a poéndurrogtató stand-up-comedy-man, és ő majd dönt, hogy érdemesnek tartja-e a idejét rád pazarolnia. Vagy változol, vagy elviseled a hátrányt. Nem nagyon van más választásod. A nők valahogy nem tudják felfogni, hogy nem születik minden pasas komikusnak, de próbáld meg megmagyarázni nekik...
2016. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!