Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek szép a bőre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szép a bőre és van borostája, az sokkal vonzóbb?

Figyelt kérdés

Photoshopban rajzoltam magamnak borostát, és kisimítottam a bőröm. Egyből van egy csomó matchem tinderen. Az eredeti képpel nem volt egy sem.

Nyilván csak tesztként csináltam. Tök durva, hogy egy kis eltérés miatt mennyivel más eredmény jön ki.


2018. dec. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
nem feltétlen a szép bőr, de a borosta nekem is bejön. Mondhatni kötelező elem.
2018. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőr számít leginkább, nők se hiába sminkelnek...
2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép a bőröm és növeszthetek borostát, akkor sem fogok bejönni a nők 99%-nak. Hiába voltak már barátnőim, az is szerintem csak a puszta véletlen műve.
2018. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Akinek pattanásos, stb a bőre annak Aloe Vera gélt javaslok (DM-ben vagy Rossmannban néhány heti adag 1000 ft) és gyógyszertárban kapható Akneroxid nevű kenőcsöt, 2500 ft körül van 1-2 havi adag.


Nekem az utóbbi egy évben ezek segítettek. Végre normális bőröm van, eltűntek a pattanások.


25/F

2018. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

a jóképűségtől függ inkább.

egy alapvetően jóképű férfinek a borosta ad még egy plusz markánsságot.

átlagosabb arccal pedig úgy néz ki az ember borostával mint egy ápolatlan hajléktalan.

a másik lehetőség,hogy van egy alapvetően markánsabb férfiasabb arc,ha erre jön egy 3-4 napos borosta,akkor szélesen kikerülnek az utcán.

2018. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én pont azt vettem észre, hogy a nem olyan szép férfi is jól tud kinézni egy kis borostával, mert ad egy struktúrát az arcnak.

én ugye nő vagyok, és valahogy a szőr az a tesztoszteron jelképe vagy hogy mondjam, és nagyon vonzanak a borostás férfiak. Ez egy ösztön. Sok más nőtől is ugyanezt hallottam (persze nem mindenkitől).

2018. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Párom borostás, és "nem engedem", hogy levágja. Egyszerűen szexi, vonzó, férfias. Szerencsére ő is szereti annyira, hogy a kedvemért mindig meghagyja amikor találkozunk. :) De ha babapopsi arca lenne néha-néha az sem zavarna, de a borosta az abszolút favorit.


Viszont van egy exem, akinek soha nem állt jól a borosta, ő ezért mindig le is szedte.


De összességében ad egy keretet a férfiak arcának szerintem.

2018. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajna nem nő normális, pedig én magamnak is sokkal jobban tetszek borostával.
2018. dec. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!