Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rájöttök, hogy tetszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rájöttök, hogy tetszetek valakinek, de ez a részetekről nem kölcsönös, ettől függetlenül is megpróbáljátok lenyűgözni az illetőt? Ez valamiféle ösztön?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 12:33
 1/9 Zzzz90 ***** válasza:
86%
Nem. Sőt, inkább távolságtartóbb leszek vele.
2018. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem, inkább próbálom elkerülni, kellemetlenül érint. Nincs szükségem az ilyen ególegyezgetésre, enélkül is van elég önértékelésem.
2018. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki tetszik azt se próbálom erőlködve lenyűgözni, nem szoktam az eszemet játszani.
2018. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem tetszik, azt sosem akarom lenyűgözni. Mert minek?! Tökmind1, h tetszem e neki vagy sem.
2018. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában nem, bár én nehezen veszem észre, ha valakinek tetszem, de sosem próbálok senkit sem lenyűgözni, ez nem az én stílusom. Én mindig magamat adom bármilyen helyzetben. Ha valakinek tetszem de ő nekem nem akkor egy kicsit megpróbálok távolságtartóbb lenni, mert a barátságos, közvetlen stílusomat sokan félreértik.
2018. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki nem tetszik,miért kellene lenyügőznöm?!
2018. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sokszor láttam már ezt a jelenséget, valószínű ez egyfajta önbizalom építés. Mármint a rajongás tárgya élvezi, hogy valakinek tetszik és ezért igyekszik ezt az állapotot fenntartani és erősíteni.

Lenyűgözés alatt pl ilyenre gondolok, hogy az illető igényesebben öltözködik, fésülködik, stb.

2018. dec. 21. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki nem tetszik,leszarom magasról. Nem foglalkozom vele
2018. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy lány a munkahelyemen, aki konkrétran ezt csinálta, nekem nagyon tetszett,ezért sokat kerestem a társaságát, mindig mosolyogtam rá és ő is folyamatosan erősítette bennem ezeket az érzéseket. Rajongtam érte és ő ezt élvezte, de amúgy le se szarta, hogy mi van velem, amikor magam alatt voltam ,vagy bármi bajom volt, oda se jött hozzám, úgyhogy szép lassan ahogy oszlott a rózsaszín köd, észrevettem, hogy egyáltalán nem számítok neki semmit. Így aztán teljesen kiábrándultam belőle. Azóta amúgy már 2 másik sráccal is végigcsinálta ugyanezt. Szóval ő egész egyszerűen ilyen. Szerintem ez nem normális dolog, hogy játszadozik mások érzéseivel.
2018. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!