Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ismerős" exe tabu?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom, de mar több mint fél éve nem beszéltünk,egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Az exevel 2 éve mentek szét . Ebben a helyzetben is tabunak számít az exe? Vagy csak túl gondolom a dolgot és nem kellene foglalkoznom vele?

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. dec. 24. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Én a barátom exét simán lekúrtam (nem bántam meg), és még össze is jöttem vele (igazából ezt sem bántam meg, de azért ezt azért talán mégsem kellett volna)
2018. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, szerintem igen, tabu kellene hogy legyen. Lehet, hogy nem beszéltek, talán nem is fogtok.

De nem éreznéd hülyén magad, hogy pár éve még a haverod dugta a csajt?

Vagy neked hogy esne, ha egy olyan lányra rámozdulna a bármelyik haverod, akit te nagyon szerettél?

Én 4 éve mentem szét exemmel, ő dobott. Sosem dolgoztam fel igazán. Ha megtudnám, hogy valamelyik haverom lekúrta, nem lenne a haverom többé. Bár ettől nem kell félnem, mivel nincsenek haverjaim.

Ez csak elméleti vizsgálat volt.

2018. dec. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem mellesleg viszont exemet marhára nem érdekelte, hogy olyannal jöjjön össze, aki az egyik exe nagyon jó barátja volt.
2018. dec. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az új párom exem egy egyetemi haverja (volt, mivel lediplomáztak). Az ismeretség laza, amolyan "alkalmi ivócimbi" kategória.


Exem nyilván nem tartja velünk a kapcsolatot, ezzel számolni kell, bár jelenlegi párom tudta, hogy mivel fog járni ez, ha rám mozdul és igazából úgy volt, vele, hogy egy ilyen laza ismeretséget "fel tud áldozni". Közelebbi barátság esetén alaposan át kell ezt gondolni szerintem, vagy megbeszélni az exxel.


27N

2018. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató válaszokat írtatok, köszönöm szépen! Nem tisztaztam az elejen, hogy nő vagyok, de így is értelmezhetőek a válaszok a jelenlegi helyzetemre. :)
2018. dec. 24. 11:28
 6/12 A kérdező kommentje:
És abban az esetben mi a helyzet, ha ennek az ismerosnek azota már tobb új kapcsolata is volt? Es jelenleg is kapcsolatban el?
2018. dec. 24. 11:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Es igazából a pasit nem zavarja a dolog, de engem meg pont azert, amit a 2. is írt.
2018. dec. 24. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:
A barát, legjobb barát nője tabu mindenképp. Mivel ti fél éve nem beszéltek ő már csak ismerős.
2018. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
2-es vagyok, nos nézd, ha a csajt nem zavarja, akkor hajrá. Bár szerintem ez a barát ex-téma inkább a férfiaknak zavaró jobban. Mert amikor egy nőnek új pasija van, magasról szarik általában arra, hogy kivel van az exe, illetve kivel nincs.
2018. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nektek!
2018. dec. 24. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!