Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhetek szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhetek szerelmet egy olyan gyerekkori ismerős iránt, akit életemben mindössze egyszer láttam? (lent a történet bővebb lére eresztve)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem igazán idetartozik a téma, de mégis úgy érzem, valamiért írnom kell erről az egészről.


2017 augusztus elsején jöttem haza vonattal Siófokról Budapestre. Tikkasztó nyári meleg volt, valahol az ablak mellett foglaltam helyet. Nem messze tőlem ült egy magas, fekete hajú lány a barátjával. Lopva pillantásokat vetettem rá. Amikor leszálltak Kelenföld állomásnál, még akkor is néztem utána. Utólag rájöttem, hogy ez nem volt más csupán szexuális vágy, túlfűtöttség.


A következőkben viszont vissza kell ugranom az időben ahhoz, hogy megértsétek. Egy vagy két nappal az említett vonatos utam után a semmiből beúszott a tudatomba egy nyári emlék. 1994-ben nyaraltam a nagymamámmal Balatonszéplak Felsőn. Más nagymamák is vitték az unokáikat. Egy akkor 18 év körüli fiú és egy 15-18 közötti lány hívtak kártyázni. Nagyon szerettek volna velem barátkozni, de én gátlásosságomból adódóan képtelen voltam velük kapcsolatot kiépíteni. Akkor nem mozgatott meg bennem semmit a lány, így meglepő, hogy 23 évvel később előjön és szeretném megtalálni. Az teljesen lehetetlen, hogy újra találkozzunk (illetve kicsi az esély rá), hiszen még a nevét sem tudom, így semelyik közösségi oldalon megkeresni nem tudom. Most már bánom, hogy fiatalon annyira zárkózott voltam. Nyilván sokan azt gondoljátok olvasva, hogy túlidealizálok egy dolgot. Mégis, azt hiszem, nem csak én vagyok ilyen. Biztos vannak más felnőtt férfiak is, akik megrekedtek egy ponton és onnan nem tudnak továbbhaladni. Az érdekelne, hogy ez az egész mennyire szokatlan történet, mással megesett-e már hasonló, illetve, hogy mire vezethető vissza. Azt nem hiszem, hogy van kapcsolat a két lány között, lehet, hogy anélkül is előjött volna. Tanácsokat, reflexiókat várok.


2018. nov. 1. 19:27
 1/6 he84 ***** válasza:
Látásra ha nem ismered, nem lehet beleszeretni. Legfeljebb fellángolás, kíváncsiság lehet, nem több. Beleszeretni abba lehet, akit már valamennyire ismersz és jól megvagy vele.
2018. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én sem értem, hogy miért jött ez elő annyi év elteltével, miért van bennem visszavágyódás. A lány mondatai, hangja állandóan betörnek az elmémbe.
2018. nov. 1. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél oda hozzá?
2018. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érzed jól magad a bőrödben és mindenfelé kapaszkodót keresel. Egy barátnőtől várod, hogy újra boldog legyél. Az biztos, hogy magaddal kell foglalkoznod. Ezen felül, lehet hogy a mostani párkapcsolatod sem jó.
2018. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, nehezen átlátható, amit írtam. Hazafelé tartottam a vonaton, amikor megpillantottam a fekete hajú lányt a barátjával. Hogy mehettem volna oda hozzá, mikor a barátjával volt? Másrészt szerintem ezek pusztán szexuális vágyak voltak.


Aztán hazajöttem és akkor jött elő egy 23 éves emlék. Nem értem, miért, minek a hatására. Az is lehet, csak úgy a semmiből, akkor is jött volna, ha nem találkozom azzal a lánnyal a vonaton.


Most nincs barátnőm. Négy éve lett vége a kapcsolatomnak, azóta semmi. Lehet, hogy a magány kongat meg bennem olyan lélekharangokat, amelyeknek hatására az egész testemben feltolulnak az emlékek. Érdekes dolog az emlékezet, mert kiszínezi a dolgokat, minden élettel telibbnek tűnik a múltban, miközben nagy a valószínűsége annak, hogy akkor sem volt problémamentes időszak.

2018. nov. 2. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkivel előfordul. Főleg a magány miatt. Képes az ember mindenbe belekapaszkodni. Ezek szerint te főként. Valaki elnyomja, valaki nem. Az elme is képes mindenben kapcsolatot keresni. Foglalkozz magaddal, legyél nyitott és majd ha érkezik valaki az életedbe, akkor elfelejted! Én is ilyen vagyok, ha nincs senkim.
2018. nov. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!