Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért unjuk meg a párunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unjuk meg a párunkat, akiért éveken át mindent feláldoztunk volna?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan, hogy két ember, aki szerette egymást hosszú éveken át egyszer eljuthat egy pontra, amikor már nem érdekli a másik. Nem a pár éves rózsaszín ködről van szó, az már elmúlt rég és mégis szeretjük a másikat azért, aki. 5-10 év múlva mégis eljöhet, hogy azt mondjuk: "Már nem érdekel ez az ember". Elhagyjuk. Mindegy, mi van vele, jól van-e, él-e még. Számomra ez olyan... hideg. Hogyan juthat el egy kapcsolat ide?

2018. dec. 25. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy nem ápolják a felek azt a kapcsolatot. Nem tartják fent a tüzet. Kialszik, mert bele lustultak, hogy táplálják.
2018. dec. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
10 év házasság és 2 gyerek mellett, tök őszintén mondom: nem tudom. Fülig szerelmes vagyok a férjembe még mindig, sőt, egyre jobban. Ha törődünk a kapcsolatunkkal, az nem laposodik el. 😊
2018. dec. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem foglalkoznak a kapcsolatukkal. Ahogy az elején természetes volt, hogy odafigyelnek egymásra, mert nem ismerik még jól egymást és kíváncsiak, úgy az évek múltával lankad a figyelem, azt hiszik, mindent tudnak a másikról és készpénznek veszik, hogy ott van, meg az összes pozitív dolgot, ami a kapcsolattal jár.

Na meg sokan egyszerűen félre is ismerik egymást, később fedeznek fel a másikban olyan dolgokat, ami az első években nem volt látható. Ennek sokszor figyelmetlenség és a "rózsaszín köd" az oka, de van, amikor tényleg jól titkolt személyiségrészekről van szó, amit a másik nem is szándékosan rejteget, csak adott szituáció hoz belőle elő (a gyerekszületés tipikus példa erre).

2018. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi van a gyerekszüléssel?
2018. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Èn pont ezèrt nem teperek kapcsolatot kialakítani senkivel sem, mert számomra is megszokottá válna az egyèn. Először mindenki èrdekes az egyènisègèvel, majd miután kiismertük egymást, unalmassá válik.
2018. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
5-10 alatt sokat tud változni 2 ember, és nem biztos hogy azonos irányba. Ha ehhez nincs igazodás, akkor könnyen előfordulhat, hogy 10 év után úgy nézel a másikra, hogy "hát ez meg ki?". Vagy, hogy "az elején én nem így képzeltem ezt az egészet".
2018. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak/ lesznek apróbb sdúrlódások egy párkapcsolat/hàzasság során ,de ha az alapok jók (tisztelet,érzelmek, szex, közös célok) mindent meg lehet beszélni, oldani. Persze ehhez mindkêt fél akarata kell.
2018. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Akkor jut el erre a pontra két ember, ha valójában sose szerették egymást, csak kielégítették egymást szükségleteit, elvették egymásból, amire szükségük volt. Erről szól a párkapcsolatok 99%-a. Az embereknek fogalmuk sincs a valódi szeretetről.
2018. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
A mostani párom előtt én is már 1,5-2 év után éreztem hogy fárad a kapcsolat, kicsit unom a másikat, jó volt ha egyedül voltam. Most sosem érzem ezt (4év), sőt! 99%-ban egyformák vagyunk, mindig szócsatázunk és az ELSŐ kapcsolatom ahol sokat tesz a másik fél is a kapcsolatért.
2018. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akár tetszik akár nem, az ego minden kapcsolatban felüti a fejét. Nagyon oda kell figyelnie mindkét félnek, hogy ne hagyják érvényesülni, mert ez a legalattomosabb kapcsolatgyilkos. Érett és intelligens párnak kell lennie, hogy kivédhessék a támadásait.
2018. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!