Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha nőként több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nőként több szexuális együttlétet igényelek?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok egy viszonylag friss kapcsolatban ( 5 hónap ). A párom 29. Soha nem voltam különösebben oda a szexért, de vele más. És többet igényelnék, mint amit ad. Rákérdeztem és azt mondta, hogy a túl sok szex ártalmas.
2018. dec. 25. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van, a túl sok szex ártalmas. Igy elégedjél meg a napi 5 szexel. Az még lazán bele kell hogy férjen
2018. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem azt csak a kutyák meg a férfiak igénylik, a nőknek nem kell szex.

32/f

2018. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nézd, én napjában 3-4x elvinnélek, de ez én vagyok. 30f
2018. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? Én tényleg szembe állok e próblémával. Nem napi 5ről van szó. Néha napi semmiről... És igényeljük mi is, nők.

Utolsó, az elején ő is ezt mondogatta...

2018. dec. 25. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 2 év után is naponta 3x megrépáztam a barátnőmet.
2018. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy többet igényelnél? Több aktust, hosszabbat, vagy időnként orgazmust?

Én is meglepődtem, hogy fogok találkozni olyan férfival, aki nálam jóval kevesebbet igényel, és rájöttem, hogy biza van olyan.

2018. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Normális, persze. Itt nem is a testiség élvezetéről van szó elsősorban a női oldalról, hanem hogy érezd: nő vagy és a párod kíván, megőrül érted. Nyugodtan közöld a pároddal, hogy a női önérzetre meg az az ártalmas, ha te nem kapsz elég törődést az ágyban :D
2018. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Átlagban ez napi, aztán mérséklődhet 3-5-re (nem 5 percekre gondolok), ahogy a kialakult életvitel étek engedi, de ez alá normális esetben huzamosan nem nagyon megy senki (a várandósság/betegség megint más tészta)

32/f

2018. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Én is meglepődtem, hogy fogok találkozni olyan férfival, aki nálam jóval kevesebbet igényel, és rájöttem, hogy biza van olyan."


De még mennyire.

2018. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyannal vagyok, akinél többet igénylek. Ez nem fog változni. Vagy megszoksz vagy megszöksz
2018. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!