Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy férfinek van egy párja, de mellette nő barátai is vannak?

Figyelt kérdés
Ilyen barátféle nők ajéndokot adnak karácsonyra. Meg írkálgat velük mikor van egy párja. Ez normális dolog? Férfiak véleménye érdekelne inkább. Az ilyen férfi mit gondol ? És egy ilyen férfivel érdemes tovább foglalkozni? Teljes tanácstalanságba vagyok, mert szóvá tettem ezt és ordibált velem. Én beteg vagyok, féltékeny és én nem vagyok a felesége ne mondjam meg mit csináljon XD Ha pedig rám ír/írt vki férfi közösségi oldalon akkor én azt tiltsam. De ő meg teszi a szépet a nőknek.
2018. dec. 24. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Ti mind a ketten annyira hülyék vagytok, hogy nem érdekel mi történik velem. Az a baj, hogy ezek szaporodnak.
2018. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
veletek*
2018. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Önmagàban normális lenne, ha nem lenne a kérdésed 2. fele. Ha Anak szabad, legyen szabad Bnek is. Más esetben fel merülne bennem a gyanú, hogy megcsal, mert általában akkor támad így valaki ha védekezik, és várhatóan magából indul ki, ezért nem bízik benned.

Ha lenne női barátai,és nem rejtegene semmit, neked is engedné mert ő természetesnek venné.

2018. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1-es nem fogunk szaporodni nyugiban legyél
2018. dec. 24. 13:44
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

nekem van egy nagyon jó lány barátom már kb 10 éve, kapcsolat előtt mindig mondom, hogy ő van, meg vannak rajta kívül női ismerősök, hogy tudjon róla az adott randi partner, aki ezt nem tudja elfogadni azzal vége


ha annyira azt a lányt akarnám, akkor vele lennék együtt és nem randiznék mással nem?


nem szeretem a féltékenységet, viszont ez vonatkozik arra is amit a férjed csinál, hogy amint rád ír valaki tiltsd


ha neki joga van nő barátokhoz, akkor neked is van jogod férfi barátokhoz

2018. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3. Na igen. Én nekem nincs szükségem egy férfi mellett még fiúbarátokra is.

Hát igen, furcsálottam is mire ez a kiabálás részéről, ha csak "barátkoznak" XD

2018. dec. 24. 13:48
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Első felével nincs baj, a másod fele szerint, minél előbb lépjél le férfiként mondom.

Nekem vannak női barátok és ajándék is, de ugyan igy, a páromnak is vannak férfi barátai és igen ő is kap ajándékot tőlük. Egy határt nem lépünk át, akkor ezzel nincs gond.

Az már nagyon nem jó, hogy téged közben korlátozni akar.

Vagy is nála természetes, neked ugyan az tiltva van.

2018. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5. Igen, de ő ezeket nem mondta el az elején.

És utólag derült ki, aztán meg is látta egy ismerősöm amint egy nő beült az autójába és megcsókolta. Tehát gondolom te sem csókolod meg a női ismerősöket. Szerinte egy csók az még belefér. Nekem pedig nem fér bele ha van egy párom, és még más férfit is csókolgatok.

Lehet bennem van a hiba

2018. dec. 24. 13:53
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Az 5-ös válaszolóval egyetértek.

Az én páromnak olyan a baráti társasága, ahol nők és férfiak egyaránt jelen vannak. Egy szavam nem volt emiatt. Én a páromat ebben a csomagban kaptam, ezzel a baráti társaságban. Elfogadtam, pedig még is szökhettem volna, ha nem tetszik. Innentől kezdve egy szavam nincs. Én megbízom benne, ő is bennem, hiszen nekem is van olyan része a baráti körömnek, ami férfiakból áll.

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Én mindig azt mondom, hogy ők hamarabb voltak, mint én, tehát megszokok vagy megszökök. Én döntök.

2018. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7. Azt is hozzátette hogy amit egy férfinek szabad, azt egy nőnek nem.

Ilyennel még nem találkoztam, és eléggé agresszív is lett erre, mert majdnem meg is ütött.

2018. dec. 24. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!