Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elvárjátok hogy a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elvárjátok hogy a pasinak legyen autója?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező.!

Nm értem a problémádat,de komolyan. 150 ezret keresel,ok. de meg is válaszoltad h nem fogsz ezért azért autot venni.

Érdekes vagy, csak azért mert más másképp gondolkozik. Irom ezt ugy h nincs kocsim,jogsim páromnak szintugy és hidegen hagy kinek van autója

2018. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Nekem van autóm, innentől kezdve annyira nem érdekel. Persze imponál, ha nem nekem kell mindig mindenhova vinni, ahogy az is, ha nem távolsági busszal megyünk randizni.
2018. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
69%

"Kedves" 39-es. Előbb volt lakásom, chf-es lakáshitellel, mint gyerekeim. Képzeld, férjnél voltam és elváltam, mert megcsalt a volt férjem, mikor pár hónapos volt a kisebbik gyerekem és azóta a volt szeretője a felesége. De nyugodtan törjél pálcát a fejem felett. Ja és VAN munkahelyem egy állami cégnél.


De felesleges magyarázkodnom, mert nem ez volt a kérdező kérdése és én arra már válaszoltam.

2018. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
22%
Amelyik nő ezt elvárja az nem tud szeretni. Az nem szeretet, hogyha rendelkezel valami elvárt materiális dologgal, akkor foglak szeretni. Meg kéne már végre mindenkinek tanulni azt, hogy az érdek nem szeretet! Egy prosti akkor fekszik le veled, hogyha fizetsz neki, egy felszines csaj akkor fog veled lefeküdni és azt hazudni, hogy szeretlek, hogyha rendelkezel valamivel. Hol itt a különbség?
2018. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
nem várom el, nem vagyok hozzászokva,hogy autóval furikázzanak szóval ez egyáltalán nem befolyásol.
2018. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
51%
" tipikus idióta. Bszni tud, gumit húzni nem. 2 gyerek, apa sehol, meg még hitel. Fsznak kellett lakás ha nincs rá pénzed? Itt írogatsz, takarodj dolgozni, erre van időd? Tudod ki vinni a fattyú kölykeidet kórházba." Mennyi agresszív elmebeteg hőbörög itt...ez már a legalja. Sok mamapicifia sipákol és mutogat mindenkire, ahelyett, hogy a saját életükben tennének rendet.
2018. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Nem várom el.
2018. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Te sehogyan nem kellesz senkinek
2018. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem várom el. Nekem nincs, valószínűleg nem is lesz, jogsit sem fogom letenni... gyereket nem tervezek egyelőre, és olyan helyen lakom, ahol a tömegközlekedés praktikusabb, olcsóbban is kijövök. Évi nagyon max. 2x hívok taxit (ált. akkor, ha hajnalban kell vhova kimennem, pl. utazásra), azonkívül mindenhova tömegközlekedéssel megyek, éjszakaival is járok. Nem is furikáztatom magam senkivel, max. ha egy autóval rendelkező rokon vagy ismerős felajánlja, és nem érzem úgy, hogy csak udvarisságból tette, elfogadom.


Pont emiatt a páromtól sem várom el, max. annyi, hogy attól még mozduljunk ki elégszer és ne legyen tömegközlekedés-iszonya (biciklizni nem tudok, mert nincs egyensúlyérzékem, szóval az együttbringázás kilőve).

2018. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!