Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sokkal durvább az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal durvább az, ha egy 30 éves pasinak van 15 éves barátnője, mint az ha egy 40 éves pasinak 25 éves? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésben olvastam ilyesmit, és le vagyok döbbenve a hozzáálláson. Az előbbi az beteges liliomtiprás, az utóbbi meg teljesen normális. Rengeteg 25 éves lánynak van 40 éves palija. És simán elintézik annyival, hogy "nekem az érettebb pasik jönnek be, akik tudják mit akarnak és benőtt a fejük lágya". Hjajj, hány meg hány egyetemista lányt vár a suli után kocsival a 40-es pasijuk. Nem az apukájuk, a pasijuk. Ezen régebben jókat röhögtünk haverommal, amikor még oda jártunk. De ha valaki 30 éves férfiként a 10-15 évvel fiatalabb nőkre bukik, az már perverz és idióta. Pedig a törvény szerint, Magyarországon ez teljesen legális. 14 éves kor a beleegyezési korhatár. Lehet, hogy Amerikában nem ez a törvény de nem ott vagyunk. Akkor mégis miért ilyen elítélendő ez?
2018. nov. 27. 07:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha ezt neked magyarázni kell, vagy eleve felmerül ez a kérdés, akkor baj van.


Csak egy kérdés: a 15 éves lányod hazajön a suliból és közli, hogy egy 30 éves férfi a barátja. Mit szólsz hozzá?

2018. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Sőt, miért baj, ha egy 15 éves fiúnak egy csecsemő a barátnője. Hiszen 15 év korkülönbség pont ugyanaz, akkor is, ha az egyik még csecsemő, meg akkor is, ha már mindketten felnőttek.
2018. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Majd ha lesz egy 15 éves lányod megérted.


Amúgy egyetemre te maximum takarítani jártál amúgy nem kérdeznél ilyen hülyeséget. Egy 15 éves még gyerek.

2018. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Kettesen szakadok:DDDDDD De teljesen igaza van.

Ha nem érted, hogy mi a különbség egy 15 éves GYEREK, és egy 25 éves FELNŐTT között, akkor nagy a baj.

Mondanám, hogy gondolj vissza, milyen voltál ennyi idősen, de az írásod alapján most lehetsz 14.

2018. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyik sem a legjobb. Én ismerek most két párt, a 25 éves lány épp most szült a 41 éves pasijának, a másik hamarosan szül a 40 éves pasijának a maga 21 évével. Ők tudják, de szerintem agyrém.
2018. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
27 évesen 46 éves pasim van, de 15 évesen még az érdekelt mi lesz a Dr House következő részében nem egy kétszer olyan idős, és akkor még nem is az én és korosztályom értelmi szintje egy 30 éves.
2018. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg, mi lehet a különbség egy épp hogy a beleegyezési korhatárt betöltő, elsős gimis kislány, és egy friss diplomás, épp dolgozni kezdő felnőtt nő közt? Vagy ha évvesztes, akkor csak nyolcadikos, altalànos iskolás. És egy 25 éves nő lehet akár 7 éve egy munkahelyen, vagy mondjuk két gyerekes, férjes asszony.
2018. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
A 15 éves még alig nőtt ki a gyerekkorból. Testileg már nem gyerek, de fejben még nem érett. Még ha azt is gondolja magáról. Csak külsőleg nő. A tizenéves lányokat hagyjuk meg a tizenéves fiúknak. Ha idősebb pasik elkapkodják a tizenéves lányokat, a tizenéves fiúknak nem jut barátnő.
2018. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha 50 évesen van 25 éves nője valakinek, akkor 30 évesen is lehet 10 éves, nem? Az a pár év ide vagy oda màr mindegy.
2018. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
ilyen kérdést is csak egy pedó írhat ki
2018. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!