Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi profilja feltunik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi profilja feltunik a facebookon, a barati ajanlatok közt, azt jelenti, hogy megnézte a profilom?

Figyelt kérdés

En nem neztem meg a profilját soha , nincs a barataim közt sem es közös baratok sincsenek

De ma latttam a profiljat az ajánlások közt , ezek szerint skubizott ?



2018. dec. 26. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges. Az algoritmus a mai napig titkos, ami az ajánlásokat csinálja.
2018. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mikeXxX ***** válasza:
25%
Nem feltétlen en is láttam olyat aki tuti nem keresett rám még is ott volt ! 39f
2018. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, gondolatolvasó algoritmus egyelőre nincs, viszont az, hogy nincs közös barátotok az "első szinten", az nem jelenti azt, hogy a 2., 3. szinten sincs és akkor azért is bedobhatta.
2018. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen. Feltehetoleg latogattatok hasonlo oldalakat, csoportokat stb. Barmi lehet.
2018. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Nem feltétlen. A fosbúk MINDENT néz.

Lehet, hogy közös zenekarra kerestetek rá, vagy egy városban laktok, vagy lájkoltál egy oldalt és ő is, vagy ... bármi-akármi.

2018. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon durva az az algoritmus, állítólag még a gps koordinátáidat is nézi, szóval az is lehet, hogy szimplán tudja, hogy sokszor vagytok közel egymáshoz, de még a kameralencsédre lerakódott porszemeket is nézi.
2018. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Nemrég megnéztem egy férfit, aki két éve már nem ismerősöm, nem is beszéltünk, pár nap múlva meg bejelölt. Kissé gyanús. Pedig én csak skubiztam :)
2018. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kösz utolsó

Nincs semmi közös barat , erdeklödes semmi

Annyi h egy város

2018. dec. 26. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább van közös ismerőtök, érdeklődésetek, lakhelyetek, iskolátok, fogyasztási szokásaitok vagy érdeklődési körötök. Nyálazd át a profilt, hátha bukkansz ilyesmire.

32/f

2018. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nincs , mas nyelvet is beszelunk
2018. dec. 26. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!