Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghosszabb idő amit meztelenül töltöttél felöltözött emberek között?

Figyelt kérdés

Az én sztorim:

Baráti társasággal kitaláltuk lemegyünk nudizni a Duna egy elhagyott partjára, de ezt csak én vettem komolyan, nudizáshoz nem kell ugye fürdő ruha hát nem is vitten, de csak én egyedül. Előszór én lepődtem meg, hogy mindenkin fürdőruci van aztán meg a társaság, hogy én ledobom minden ruhámat és így is bevállalom a fürdőzést.



2010. jún. 28. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

húúú:D és mi lett?:D mondtak valamit?:D az ő hibájuk amúgy, miért így mondták..:)

nekem nem volt még ilyen, szerencsére:D

2010. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak én voltam elég bevállalós.

Én már akkor többször voltam nudizni, és hát az alkohol hatására tesz könnyelmű ígéreteket az ember amit nem mindig szeret utána betartani.

2010. jún. 28. 13:57
 3/9 A kérdező kommentje:
egyébként nem vettem zokon, és volt olyan aki bevallotta ennek a napnak a hatására ő is kipróbálta milyen nudizni és azóta ő is lelkes meztelenkedő lett.
2010. jún. 28. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem személyes tapasztalat, de a modellek órákat töltenek meztelenül xD
2010. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0?
2010. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezt még nem mértem :), van hogy a párom nem vetközik le,én meg meztelenkedek elötte.
2010. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

kb. 3-4 órát. A barátaimhoz mentem egy naturista telepre, későn érkeztem meg, késő este volt, ők már felöltöztek, de rólam majd lerohadt a ruha, hát ledobtam mindent és meztelenül ültem le közéjük beszélgetni. Csak én voltam meztelen, de mivel mindenkinek természetes volt a meztelenség, nem volt benne semmi.

Szerintem csak akkor zavaró mások, felöltözöttek előtt meztelenül lenni, ha nekik nem természetes a ruhátlanság.

2011. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mooti ***** válasza:

Én amikor csak tehetem megszabadulok a ruháimtól. Már többször volt olyan nyári melegben hogy megkérdeztem zavarja a többieket hogy a fürdőnadrágot leveszem. Párszor mondták hogy nem zavarja őket és úgyse merem. Adna levezettem a fürdő gatyót és teszi mentesen voltam késő estig. Mindenki máson fürdőruha volt.

Volt mikor dolgoztam legtöbbet két hétig voltam amikor egész nap meztelenül dolgoztam pihentem. Volt aki szintén meztelen volt de a legtöbbön ruha volt.

2023. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szívesen csinálnék ilyet hosszabb időre 32 f
ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!