Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán miért akarnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán miért akarnak az emberek élettelen képek alapján ismerkedni?

Figyelt kérdés

Semmit sem árul el az adott személyről pár kép és mégis az az első kitétel online vonatkozásban, hogy legyenek képei a profiljához.

Ezt most nemtől függetlenül értem.

Ha végignézek az ismeretségi körömön (való életből közel 1000 fő) akkor a legdögösebb-legmacsóbb vonal az épp, hogy nem futna be modellként. És az élet meg a társas élet őket igazolja.


2018. dec. 27. 13:12
1 2
 1/11 Zzzz90 ***** válasza:
83%

Szóval akkor neked nem számít semennyire sem a másik külseje.


Lehet 150 kilós és 16 fog is elég, ugye?

2018. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A valóságban is első körben külső alapján döntöm el, hogy akarok-e ismerkedni. Ez semmiben sem másabb.
2018. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kitalálom, kövér vagy.

32/f

2018. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem időt spórol vele az ember. Vannak egyértelmű dolgok. Ilyen a külső vonzalom. Vagy van, vagy nincs. Ha nincs, akkor mit nyer vele valaki, ha hetekig reménykedik, hogy talán mégis lesz?
2018. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vak lennék...


Figyelj, sorozatosan futok bele olyan férfiakba társkeresőn, akik úgy töltik ki az adatlapjukon a testalkatukat, hogy átlagos vagy pár plusz kiló, de látványosan kövérek, tokájuk van, nyakuk sincs... Én meg nem vagyok elhízott, és nem vonzanak a kövérek, igen, van, akiről kép alapján is el tudom dönteni, hogy ő semennyire sem vonzó számomra, akkor sem, ha egyébként egy zseni.

2018. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, nekem csak olyanból lett kapcsolat, ahol kép nélkül 2-3 hónapig beszélgettünk. Utána sem volt kép, csak személyes találkozó.
2018. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
"Nem tudom, nekem csak olyanból lett kapcsolat, ahol kép nélkül 2-3 hónapig beszélgettünk. Utána sem volt kép, csak személyes találkozó." - Mázlid volt. De mi lett volna, ha 2-3 hónap beszélgetés után derül ki, hogy nem tetszetek egymásnak, és mégse lesz kapcsolat? Oda az ábrándozás, a tervek...
2018. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

#7. Szentigaz.

32/f

2018. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem pazarlok időt arra, akit ha meglátok taszít, és rám se pazaroljon időt valaki, aki hasonlóan érez irántam.
2018. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Miert kellene ismerkedni egy olyan emberrel, aki kulsore nem szimpatikus.

Figyu, az utcan, boltban, moziban stb..szoval, offline is tobbnyire azzal kezdesz beszelgetni, aki, ha nem is tetszik azonnal, de szimpatikus neked.

Online ugyanez megy.


Mondom ezt olyan nokent, aki kvara NEM fotogen- volt, hogy netrol megismert randipartner bevallotta, h nem igazan akart eljonni, mert a kep alapjan csunyacska voltam, es talikor teljesen meglepodott, eloben mennyivel jobban nezek ki :D

2018. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!