Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetne lassabban ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne lassabban ismerkedni? Annyi bajt megoldana. Hova kell kapkodni? Dupla annyit élünk mint a régiek, mégsincs idő megismerkedni.

Figyelt kérdés

Tedd félre a gyakorin gyakorlattá vált válaszadási protokollt, miszerint minden megcáfolható érvek nélkül!


Gondold végig még ha esetleg érintene is!


Ha a társad (egyben bajtársad, barátod, lelki társad) megtalálása a cél akkor miért a testiség az ismerkedés első (és utolsó) mérföldköve?


Csak tényleg érdekelne, hogy miért eszik meg annyian ezt a szöveget, hogy mielőbb ki kell próbálni a szexet mert az a legfontosabb..

Kevesen teszik hozzá, hogy az a tesztszex meg sem közelíti a későbbi, valós elérhető, maximális minőséget, mivel a háttérben mindkét fél szorong.

Tudjuk, égő kimondani, takarjuk ezerrel, kemény férfiak és szenvedélyes nők vagyunk, csakhogy egy ilyen próbaszexnél még pont bizonytalan vagy, egy magányos ember aki tele van tudatalatti stoptáblákkal és aggódik, hogy ez az öröm sem stabil, biztos pár alkalom azt vége, st


Volt itt egy lány, hosszú barátságból most alakul neki kapcsolata, úgy beszélt a srácról, hogy ide éreztem a tüzet ami köztük szép lassan kifejlődött. Mesélte a kis sztorikat és be kellett látnom, hogy köztük nincs tabu.


Személy szerinti véleményem, hogy ennyire minőségi kapcsolatokat régen is össze tudtak hozni csupán társastánccal meg udvarias távolságból való ismerkedéssel. Sőt valljuk be, erősebb családok voltak mint ma.

És ha ott történt is szex házasság előtt abból még ugyanúgy házasság lett.


Én úgy érzem, hogy ma elég lenne 3-4 hónap szexmentes ismerkedés ahhoz, hogy 95%-ot javíts a társtalálási esélyeiden. Nyilván aki lekopik az nem azt szeretné amit te.


Számítok rá, hogy érdemi válaszban osztod meg velem a témához kapcsolódó gondolataidat :)


25


2018. dec. 12. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akinek erre van igénye, az nyilván jelenleg is így ismerkedik, nem?
2018. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Minden megcáfolható érvek nélkül! :D
2018. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nem régen volt egy ferfi az életemben aki képes volt várni hónapokat mire szex lett

megérte még akkor is ha a kapcsolat külső okok miatt csak pár hónapra sikeredet

a várakozásd és a megismerés nagyon sok pluszt hozzá tett


mondjuk én mindig igy ismerkedem

2018. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Én is így gondolom. Jócskán szűkül a potenciális társjelöltek köre a hozzáállásom miatt, de én szeretném azt, hogy időt szánjunk egymás személyiségének megismerésére. Ismeretlenül a szex sem megy nekem, azt sem tudom, mit és hogyan szeret a másik, mire érzékeny, hogyan reagál stb. és viszont.

Három hónap? Ááá annyi türelem nincs, azonnal ágyba kell bújni, mert különben elpazaroltnak tekintik az időt.

2018. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
>1 szerintem nem, majdnem mindenki siet az elején..lehet egy darabig az egyik óvatoskodik de aztán berezel, hogy ott lesz hagyva és ennyi volt..ez már eleve jó kezdet, nem?..kényszerrel startol egy közös élet, mire jó?
2018. dec. 12. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:

"Nem lehetne lassabban ismerkedni? Annyi bajt megoldana. Hova kell kapkodni? Dupla annyit élünk mint a régiek, mégsincs idő megismerkedni."


Már miért ne lehetne? :D Azért, mert sokan állnak egy sorban, neked nem kell oda beállnod. Sőt, még példát is mutathatsz vele, ha nem állsz be.

Mi olyanok vagyunk emberek, mint egy szervezet sejtjei. Ha az egyik sejt másképp kezd viselkedni, akkor ez a többi sejtre is hatással lesz. Minél többen kezdenek másképp viselkedni, annál hamarabb fog a teljes szervezet (a világ, amiben élünk) átalakulni. Tehát a változást azt nem úgy érheted el, hogy kiírod ide ezt, és felteszed a kérdést, hogy miért vagyunk ilyenek, hanem hogy TE a saját életedben másképp kezdesz el viselkedni, ami a többi emberre is hatással lesz. Szóval ha meg akarod változtatni a világot, akkor kezd önmagaddal és a saját életeddel a változást.

Innen ered a mondás: "Légy a változás, amit a világban látni szeretnél", vagy "A világ csak belülről változhat meg".

2018. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
>2 nyomtam egy zöldet..mikulásra és az ünnepekre kapod..majd egyszer téged is érinthet ez a téma
2018. dec. 12. 23:20
 8/19 A kérdező kommentje:

>6 én így fogok élni és ismerkedni, sőt ettől még hatékonyabban de az meg már bonyi kicsit ezért nem írtam le..tekintve, hogy akaratlanul is egy példakép lettem, gondolom valami változást okozok ezzel


DE úgy érzem ez egy alkalmas felület, hogy beszéljünk erről, nem mindenki veszi észre a dolgokat magától, ez csak ilyen gondolatébresztő lenne

2018. dec. 12. 23:26
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Fogsz? Ha fogsz, akkor sose fogsz. A jövő csak egy illúzió, csak a jelen létezik.
2018. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Ha azt szeretné, amit én szeretnék, akkor szexelni IS szeretne. Ha mind a ketten szeretnénk, akkor miért ne tennénk.

Nem, nem azt mondom, hogy egy órás ismeretség után kell egymásnak esni, de nem feltétlen kell sok hónap 2 felnőtt embernek, hogy elmondja őszintén a másiknak, honnan indult, merre tart. Akik meg azt mondják, amit úgy gondolják, hogy a másik hallani szeretne, az ugyan úgy esik pofára 2 év után, mint 1 óra után.

32/f

2018. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!