Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom. Még amikor tizenéves volt párszor együtt voltunk. Viszont barátként meg maradtunk egymásnak. Néha szexel kisegítettük egymást. Anyukája egyedül maradt, és össze szeretnék jönni vele. Kibírhatja a barátság?

Figyelt kérdés
Mivel együtt jártunk egy darabig bulizni, valahogy a barátnőmnek bejöttem. Sikerült jó néhányat elkapni, amikből három lányról tud is, és nem zavarta. De a testvérét, meg amelyikkel nálam aludtak, meg még néhányat nem mondtam el. Remélem ez sem lesz probléma számára.
2018. dec. 27. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Persze. Pipáld ki mindet :D

32/f

2018. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Jezus dugtad a lányát és most az anyját is meg akarod 😂😂😂😂


Miért nem elég a lánya neked te kanos dög 😎🙃?

2018. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Összejönni az anyukájával kapcsolatra. Az snyukája a lányával való szakítás után már megmutatott mindent ami egy férfit érdekelhet. De kapcsolatban volt. Most viszont nincs.
2018. dec. 27. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy! Vagy kamu.
2018. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#2 ismered a mondást? Dugd meg az anyját, ha dugtad a lányát.
2018. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok macsó, meg jóképű , meg így semmi. De amíg ezzel a csajjal lógtam, a körülötte lévők meg velem akartak lenni. Furcsa volt, de élvezetes.
2018. dec. 27. 19:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szexelni gondoltam, az megvolt, és nem mondta el a lányának. Komoly kapcsolatra.
2018. dec. 27. 19:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes történet!

Kérdezd meg anyudat,hogy kimehetsz-e holnap a haverokkal focizni.

2018. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bona. De egy ideje külön élek anyámtól. Jó ideje. A dolog igaz, megtörtént, és nagy szerencse kellett ahhoz, hogy megtörténjen.
2018. dec. 27. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Beindult a meseest.
2018. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!