Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves korban milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves korban milyen az igazi legjobb barát?

Figyelt kérdés
azért ide írtam a kérdést mert gondoltam itt többen fognak válaszolni:)remélem nem baj

2013. márc. 7. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amelyik mindig kiáll melletted, együtt nézitek a lányokat, de nem vesztek össze rajtuk. együtt estek át az első italozáson, cigizésen. falaztok egymásnak
2013. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:) azt elfelejtettem írni h lány-lány barátságról van szó
2013. márc. 7. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

aki mindig megmondja a véleményét, de aztán minden hülyeségben benne van, nem szégyellsz elötte semmit, ha átjön, magátólnis be mer nyúlni a hütöbe

és mégis mindig veszekedtek :D

2013. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát olyan aki akkor is melletted van amikor szarban vagy. számomra ezt jelenti a barátság...barátok esetén is igaz a mondás:

"a kevesebb, több"

2013. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az akivel mindig "összhangban" vagy. Nem kell mindig beszélgetnetek, hogy megértsétek egymást. Van hogy olyanom van, hogy csak üldögélni akarok a gimi padján és nézni kifele a fejemből, egy két megjegyzést téve maximum. Vele pedig ezt anélkül megteheted hogy az már "kínos csöndbe" menne át. Akinek elég egy gesztus és tudja most mire gondolsz. Aki szinte olyan mint a tesód, őszinte vagy vele és ő is az veled. Néha vesztek össze, de nemsokára ki is békültök. Ha ő bent van a suliban, mindent és mindenkit "leszarhatsz", történhet akármi, ha ő itt van, tuti jól telik a napod. Akit ha nélkülöznöd kell hosszabb időre, hiányolni kezdesz, talán kicsit még meg is könnyezed, majd közlöd vele hogy kezded hiányolni a régi kapcsolatot. Ha neki is azt jelented amit ő neked, újra minden a régi kerékvágásba kerül. Dióhájban ennyi :)
2013. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ment a zöld mindenkinek.várok még válaszokat,legalább nem unatkoztok:D
2013. márc. 7. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ember, akivel egymás röhögésén is tudtok nevetni, és ha találkozol vele, mindig tudtok beszélgetni, ha nincs téma, akkor is, viszont ha nincs kedvetek beszélgetni(ahogy az előző is írta), nem érzitek kínosnak a csendet.

10 perce próbálom definiálni, de rájöttem, hogy lehetetlen(szerintem)... Ő egy olyan személy, akivel mindig tartalmasak az együttlétek, és akivel szemben nem félsz őszintének lenni. :)

2013. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm konkrétan olyan, hogy bármit meg lehet beszélni vele természetesen, amikor hülye napunk van, fel tudjuk vidítani egymást, nem sértődünk meg egy-egy csípős beszóláson, csak visszavágunk esetleg még durvábban, titoktartó, meg ilyenek. Ja és pont az imént fordult elő, hogy megpróbáltuk kibírni nevetés nélkül egymásra nézve, és 1 mp-ig sikerült. :-)
2013. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!