Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívülálló szemmel ez minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülálló szemmel ez minek látszik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az egyetemen van egy lány, aki kb senkivel nem barátkozik, nem beszél, semmi. Ismered egy éve, mindig egyedül ül.

Jön hozzátok a csoportba egy új srác, másnap már együtt ülnek (nem ismerik egymást korábbról), onnantól kezdve pedig már "egymás nélkül levegőt se" kategória.

Mindig együtt ülnek, együtt mennek haza, állandóan sutyorognak valamiről, mindent megosztanak (édességet pl), illetve gyakran látod, hogy néha finoman egymáshoz érnek, hülyéskednek, ölelgetik egymást.

Ha az egyikük nem jön valamiért órára, a másik inkább egyedül ül. Tehát mintha kötelező lenne egymás nyakán lógni.

A lány alapból nagyon csendes, egész évben egy szavát nem lehetett hallani, a srác ezzel szemben barátkozóbb, extrovertáltabb típus mások felé is, de csak azzal az egy lánnyal van ennyire jóban.


Annyit tudsz, hogy nincsenek együtt, mármint, a lány nem a párja.


2018. dec. 27. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neked a pasi kell, vagy a lány?
2018. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kamunak, magyarán teljesen irracionális történetnek.
2018. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy divat minden alá beírni, hogy kamu, de mégis, miből látszik annak?

(nem kötekedésből, őszintén érdekel)

2018. dec. 27. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egymasra találtak. Van néha ilyen, hogy két osszepasszolo ember találkozik.
2018. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A lány ezek szerint erősen befelé forduló (nem használom az introvertált szót, azt meghagyom azoknak akik tudományosan akarják fejtegetni az antiszociális szimptómákat), nyilván egy év alatt próbáltak vele kontaktálni, tehát nemcsak befelé forduló, hanem még a szociális irányba történő kezdeményezéseket is elutasítja.

De azt állítod, hogy van egy totál ellentétes, rejtett személyisége, amit csak az új srácnak fedett fel és azt is mindössze egy nap alatt, ami már alapvetően ellentmond a befelé fordulásnak, és ráadásul még ugyanilyen, számára hipergyorsasággal, sőt, még a normál emberek számára is gyorsan, egyből beengedi a privát szférájába (én az egymás mellett ülést némiképpen annak veszem) és mindezt úgy, hogy a srácot nem is ismerte.

2018. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jogos, utolsó, abszolút jogos.


Ennek ellenére továbbra sem kamu, tényleg igaz.

2018. dec. 27. 22:58
 7/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed, akkor, hogy ez minek látszik, de a leírásod alapján téged foglakoztat az ok is.


Viszont ha a lány ennyire befelé fordult, akkor az össze többi infót csak a sráctól sikerült megszerezned, ergo a helyet abszurditásának a magyarázatát is megkérdezhetted volna tőle, de ha nem tetted, akkor csak arra tudsz gondolni, hogy a srác kamuzik?

2018. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy igaz, hogy én vagyok a lány.

Csak azért írtam így, hogy ki mit gondol kívülálló szemmel, mert az egész csoport furán néz ránk, meg lassan már a tanárok is, és kíváncsi voltam, minek látszik, mire gondolhatnak.

2018. dec. 27. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Viszont így a kérdésed félrevezető, mert utalgatsz gondolatokra, amiket így az olvasóra kéne inkább teljesen bíznod.


Pl. mintha kötelező lenne egymás nyakán lógni


Az utolsó mondatod pedig így nem tiszta, ha én kívülálló vagyok, honnan tudhatnám, hogy a lány nem a párja? Talán a lány az extrém introvertáltsága ellenére ezt az egy infót világgá kürtölte, vagy a srác?

2018. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nálunk ez úgy köztudott a csoportban, kinek van párja, kinek nincs, szó volt róla még év elején (az óra keretén egy témával kapcsolatban)

Meg szerintem az azért látszik, hogy nem járunk.

2018. dec. 27. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!