Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kívülálló szemmel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kívülálló szemmel hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Adott a barátom(27), akivel kb. 3 hónapja járok.

Amikor megismerkedtünk, kezdetben nagyon szerelmes voltam, csak rá tudtam gondolni, stb. Nem volt kimondva, hogy járunk, de minden, amit tettünk, arra utalt.

Időközben kiderült, hogy az érzéseim teljes mértékben viszonzatlanok, és ebből voltak mindenféle konfliktusok, mert én így nem szerettem volna folytatni vele, de ő mindenáron tartani akarta velem a kapcsolatot.


Lényeg az, hogy valahogy, egy barátja tanácsára mégis elkezdtünk járni, és fordult a kocka. Belőlem elmúltak a komoly érzelmek, benne pedig kialakultak - elmondása alapján.


Nagyon távolságtartó és feszült általában, és ezt azzal magyarázza, hogy még nem alakult ki benne a bizalom. Okot nem adtam neki a bizalmatlankodásra, mert nálam úgy működik, hogy ha járok valakivel, nem is érdekel más, még egy mustra erejéig sem.


Én majdnem hogy vakon bíztam benne addig, amíg el nem kezdett végképp furcsán viselkedni.

Amikor mesélek neki egy történetet, simán leállít közben azzal, hogy "most már elég lesz", vagy amikor huncutul rámosolygok, ijedten megkérdezi, hogy "mi van?", illetve valahogy elszólta magát egyik nap, hogy más nőket is gyakran megkíván. És Ő nem tud megbízni bennem, azt mondja. Közben meg állítja, hogy mennyire szeret.


Hogy van ez? Szerintetek mi folyik itt?


22/L



2012. okt. 26. 04:16
 1/2 Relikvia ***** válasza:
ha ekkora taplo nem szeret csak.ki hasznal..mert szereted s biztos.pontnak tart..meg h megis csalna ugy erzi te meg bocsajtanal neki... az elso felev a leg szebb egy kapcsolatbN ha 3honap utan ien cink a dolog akkor kesob meg treb lesz a szitu.... jobb hamarabb abba hagyni.mint kesobb mikor sokkal joban beut a gebasz.s jobban faly a szitu
2012. okt. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja mit akar, de nem feltétlen jó neked (lelkileg) ha sokáig együt lesztek.
2012. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!