Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarjon a párom exe?

Figyelt kérdés

Sajnos többször is előfordult, hogy olyan buliba voltunk hivatalosak ahol a jelenlegi párom exe is ott volt, és most is lesz egy ilyen. Már egészen régen együtt vagyunk a barátommal (másfél éve),tudom, hogy szeret, mégis, engem zavar a tudat, hogy az a lány ott lesz. Azt is tudom, hogy butaság ilyenen pattogni, de akkor is zavar ez engem, és nem szívesen megyek el így, de ha nem megyek, akkor úgy érzem mintha "megfutamodnék". Egyébként van új fiúja annak a lánynak. Mit tehetnék, hogy ne zavarjon ez a helyzet? Vagy hogyan léphetnék túl ezen?


Előre is köszönöm nagyon!


17/L


2018. dec. 27. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

CTRL+ALT+DEL majd Feladatkezelő => párom.exe => Feladat leállítása és nem zavar tovább.


Komolyra fordítva: a féltékenység a féltékeny félből ered és a saját önbecsülés hiánya okozza. Fogadd el, hogy téged szeret és téged akar és akkor el fog múlni a féltékenység is.

2018. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mi az ok én nem megyek olyan helyre ahol vmi, vagy valaki miatt nem érzem jól magam. Elég fiatal vagy és ha többet tapasztalsz rá fogsz jönni, hogy ez miatt nem kellene aggódnod. De még nem vagy ott és ha már kikapcsolódni és szórakozni mész menj olyan helyre, ahol nem megmutatni kell, hogy te nem futamodsz meg, hanem valójában jol érzed magad. Sztem...
2018. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, tetszett ez a poén, megmosolyogtam.:)


Köszönöm szépen mindkét választ. Igazából én magam is azt gondolom, hogy az önbecsülésemmel van gond, fontolgatom, hogy esetleg pszichológushoz forduljak egy kis segítségért. Vagy nem tudom, mi segítene.:)

És igen, ebben is van valami, hogy olyan helyre menjen az ember szórakozni, ahol és akik között jól érzi magát. De szinte minden barátunk ott lesz, emiatt kár lenne kihagyni.

2018. dec. 27. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2.válaszolónak annyira igaza van. Nincs értelme olyan helyre/társaságba menni, ahol nem érzed jól magad.Hiszen a buli pont arról kellene szóljon hogy lazíts, ne pedig stresszelj.
2018. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne már, az első lenyúlta, ugyanezt a poént akartam ellőni :'((
2018. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17 éves vagy....ne pszichológushoz menj, élj, tapasztalj.

Nagyon fiatal vagy még, rengeteget fogsz még tanulni az életben.

2018. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak az alacsony önbecsülés miatt jutott eszembe a pszichológus. De leher igazad van,hogy még fiatal vagyok és inkább majd kinövöm!

Köszönöm nagyon a válaszaitokat!

2018. dec. 28. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pszichológus sosem árt senkinek se,ha jó szakember.

Bízz saját magadban. Bízz abban, hogy okkal van veled a barátod és nem exével.

2018. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad van!:) Ezen leszek!


Mindenkinek ment a zöld kéz:)

2018. dec. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!