Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a szex, gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a szex, gáz, ha elkezdek nyomulni?

Figyelt kérdés

Már ha egyáltalán tudok, mert alapvetően visszahúzódó, félénk típus vagyok, de ez így nem állapot. Kövér vagyok, főként ezért nem vesznek észre, de gondoltam hátha mégis lesz valaki, aki "rámfanyalodik", ha kicsit nyomulok. Ez ugyan nekem megerőltető, meg kivetkőzöm a bőrömből, de már 6 éve nem feküdtem le senkivel, nem bírom. van esélyem, így kövéren?

27/L.


2010. jún. 28. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nemis vagy annyira súlyos

14F

2010. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy csaj vagy :DDD


Szerintem nem vagy olyan vészes, sok pasi a teltebb csajokra bukik, de komolyan... :P

Nekem van egy nagyon kövér barátnőm, külsőleg nem néz ki a legjobban, mondjuk az arca szép, meg divatos, de a lényeg, hogy látni rajta, van önbizalma, és jól érzi magát a bőrében (vagy ha nem is, nem látni rajta)... :)


Próbálj sportolni, sok gyümit enni, és lehetőleg 7 után már ne, hidd el, pár hét, és látni fogod az eredményt, amitől nagyon megnő az önbizalmad. :)

2010. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem azért nem sexelsz, mert kövér vagy, hanem mert önbizalomhiányos. Én tőled sokkal kövérebb vagyok és voltam is és olyan pasijaim voltak, hogy az S-es méretű cicák még csak álmodni sem mertek olyan pasikról. a Kisugárzás a lényeg..rakd magad lelkileg rendbe és akkor vonzani fogod őket. (156/80 ;) )
2010. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem sírni kéne, hanem változtatni a dolgokon, hogy jobban nézzél ki, minek zabálsz össze minden szart?
2010. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, miért irsz ilyet? A legjobb alakod van. Hidd el jobban buknak erre a típusra a fiúk, mint a girnyókra. Ismerek pár nehéz "bombázót" megvesznek értük a pasik. Főleg a nagy cicikért. Szóval nyomás és ugorj rá az elsőre :))
2010. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszi amiket írtatok eddig, az önbizalomhiány az tuti és tényleg nem is érzem magam így jól, igaz 93-ról indultam, szóval akkor még rosszabb volt. örülök tényleg, hogy sokaknak az a tapasztalata, hogy a súlyosabb típus bejön a pasiknak, sajnos ilyennel én még nem találkoztam, sőőőt. kicsit egyfajta sértődöttség is van benne, hogy hja, ha mondjuk 58 kiló lennék, akkor rögtön érdekelnék valaki (mondjuk fene tudja :), de így meg nem, akkor ez végülis mégis csak húsvásár nem, szóval hagyjanak békén. de ez meg megint gáz. :) nem nagyon tudom, mi lesz, de a túlzott nyomulásról azért sikerült lebeszélnetek, többek között ezért is tettem fel a kérdést, mert éreztem, hogy annyira azért nem frankó úgy. köszi.
2010. jún. 28. 15:29
 17/22 anonim ***** válasza:

amúgy a husi csajok sokkal izgatóbbak, szerintem a férfiakban az ősi ösztönök miatt egy husi csaj igencsak be tudja indítani a fantáziát.


Tommy te meg egy igazi paréj vagy... Na az ilyenekkel ne foglalkozz.

Amúgy sok painak igeni bejönnek a husi csajok csak nem merik felválalni


22/F

2010. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak sajnálni tudom azokat akinek az jön be.:D
2010. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én meg csak sajnálni tudom azokat, akiknek nem adatik meg, hogy megérezzék milyen egy igazi NŐ :) aki kerek és nem üresfejű plázacica..Egyébként kedves kérdező...próbálj meg az idősebbek körében forgolódni, mert ott sokkal több olyan férfi van, aki már nemcsak arra izgul,ha a haverjai azt mondják, hogy jó a csaja:)
2010. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
sztem az azért anyire nem vészes testsúly... találj vki aki tetszik neked, (esetleg egy szórakozó helyen) ismerdedj flörtölj és ott az alkalom...persze ne egyből az nap este hanem szép lassan...esetleg igy esz ezegy kapcsolatod is :) sok sikert
2010. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!