Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez 18 évesen? Mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez 18 évesen? Mintha ki lennék égve vagy nem is tudom.

Figyelt kérdés
Akárhány sráccal keveredek össze, mindegy mi történik, ha a beszélgetésnel több egyszerűen...megundorodok tőlük. És nem csak ez. Régen, fél évvel ezelőtt imádtam a szórakozóhelyeken kavargatni(nem szex! Szigorúan) most meg azon kapom magam hogy idegesít ha meglátom valaki kezét a csípőmön, vagy látom hogy közeledni akar...De általában csak rájuk hagyom mert lefáraszt a lekoptatásuk is... Egyszerűen már egy pasi se tud bennem semmit se elindítani. Nem nagyon volt kapcsolatom, mert mindenkire ráunok maximum 2 hét alatt.. Nyáron nem annyira önszántamból lefeküdtem valakivel, hát nyilván jó rossz érzés az egész, de bőven nem innen kezdődött a dolog. Mi bajom van? Normális ez 18 évesen vagy magamnak csinálom a hülyeséget vagy valami tényleg nincs rendben?

2018. dec. 29. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Vannak ilyen hullámvölgyek. Neked azért lehet furcsa, mert fiatal vagy még és még újnak érzed a szituációt.

Mindenki átmegy több kevesebb ideig ezeken az "emberundoritiszes" időszakokon. Probléma max akkor lesz, ha tényleg huzamosabb ideig fenn áll. Értem ezalatt a hosszú hónapokat.

2018. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Menj el szakemberhez...
2018. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, 18 évesen nem mindenki érett a szexualitásra, ilyen felszínes előzményekkel meg a nők többsége nem az. Nem az a normális, ha fűvel-fával "kavarsz", hanem ha csak azt engeded közel magadhoz, aki lelkileg is megérint. Szerintem diétázz kicsit, és ne engedj be boldog-boldogtalant az intim szférádba.
2018. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) meg azert varok velemenyeket :)
2018. dec. 30. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem unod a banánt szó szerint.

Már nem az mint fél éve hogy az érdekel hogy minél többen akarjanak hanem lehet hogy számít a minőség is.

Talán azt mondanám hogy egy normális srácot akarsz, akinek nem a bugyid a célkereszt és vágynál egy igazi normális kapcsolatra.

2018. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyen vagy
2018. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rossz helyen vagyok? Hogy erted ezt, utolso?
2019. jan. 1. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, de én is így éreztem nem is volt senkim 19 éves koromig, még csak nem is csókolóztam.
2019. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!