Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenéznél egy lányt emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznél egy lányt emiatt?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan kapcsolati téma, de inkább férfiak véleménye érdekel, azért írtam ide (ugyanis akit érint, az is az)

Nagyon fiatalon mentem ki külföldre, és eleinte látástól vakulásig fizikai munkát végeztem (közel 4 évig), nem mindig a megfelelő körülmények között, és ez sajnos látszik.

A kezeim alapján legalább egy tízessel öregebbnek látszom, mint vagyok, mivel eleve ugye ott látszik meg jobban, meg az amugy is érzékeny bőröm tönkretették a tisztítószerek (ez van, ha nem megfelelő a felszerelés a munkához).

Ha tudom, akkor nem mutogatom, de ez nem olyasmi, amit hosszú távon rejtegetni lehet. Mindenesetre nem vagyok rá büszke.

Egy nagyjából korombeli sráccal jóban lettünk nemrég, ő helyi, dolgoznia nemigen kellett még, a szüleivel él, jó körülmények között.

Persze, hogy mikor már kicsit jobb viszonyban lettünk, rákérdezett, hogy mivel tettem magam így tönkre, én meg bevallottam, hogy miket, hol, és mennyit dolgoztam.

Utána kicsit furcsán nézett rám, hogy miért, mire kellett, nem nagyon ismer külföldi lányokat, de ugye a helyiek ezt nem csinálnák, neki is idegen, hogy valaki alig 18 évesen dolgozni menjen, ne tanuljon/otthon éljen.

Igazából nem magamra kellett a pénz, valaki másnak segítettem vele, magamnak csak annyi hasznom volt belőle, hogy lakhatás, kaja és munkatapasztalat, szóval még csak a "kijöttem meggazdagodni" sem igaz rám.


Elmondása alapján nem nézi le a külföldieket és/vagy szegényeket, de sokan vannak, akik igen.

Kérdezgetett néha a családomról, de szép dolgokat nem igazán tudtam mondani, úgyhogy ha valamiért fel is merül, látom rajta, hogy nem akar nehéz, szomorú és bonyolult dolgokról hallani, mert az itt idegen a többségnek.


Szóval a kérdés, hogy ha ti tudnátok meg ilyen dolgokat egy lányról, mit gondolnátok?


2018. dec. 29. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolnám, hogy keményen dolgoztál, nem úgy mint sok kis riherongyocska, aki máson élősködik. És itt most nem konkrétan hivatásosokra gondolok, hanem azokra, akiket feleségül vesznek és csak élnek meg szülnek bele a világba.
2018. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyanebből élek (ugyanígy festek...) és még soha nem kaptam negatív visszajelzést. Inkább támogatóak az emberek és különösképp az általam ismert férfiak becsülendőnek tartják, amit csinálok.
2018. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Az én szememben rengeteget nőne egy ember ha megtudnék róla ilyeneket. Főleg mert nem azért mentél ki, hogy Gucci cuccokat vehess a ""bébiszitter"" fizetésedből mint néhány csaj.

Nem ez volt a kérdés, de szerintem soha nem fog működni normálisan a kapcsolat egy olyan ember között, aki lelkiismeretesen dolgozik és független meg egy olyan ember között, aki soha nem dolgozott és hozzá van szokva a jóléthez. Egyszerűen csak teljesen más értékrendet és mentalitást képviseltek és ha ez most még nem is jön ki de a nagyobb pénzügyi döntéseknél problémát fog okozni. Meg az életstílusotok is tök más lesz mindig.

2018. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
Semmiképp sem néznék le emiatt senkit. Egyáltalán hogy jött maga a gondolat, hogy emiatt valaki lenézzen?
2018. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Abból, ahogy kicsit eltávolodott tőlem, amikor megtudta. Vagyis, nem szándékosan, de tényleg olyan volt, mintha az eddigi kép összedőlt volna benne.

Hozzátartozik, hogy engem már az egyetemen ismert meg (egy szakon vagyunk), nem ismerte az "előéletemet".

2018. dec. 29. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
És megérte?
2018. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A munka? Igen, bár nekem elenyésző anyagi hasznot hozott (nem magamnak kerestem), de amiért dolgoztam, az végül megvalósult.
2018. dec. 29. 18:42
 8/13 Bence_ ***** válasza:
87%

Szimplán büszke vagyok rád!

Magadra figyelj, magadnak felelj meg.

Csak olyan ember fog lenézni aki még sose dolgozott mert fél attól ő mit kezdene egy ilyen helyzetben.

Értelmes dolgot tett ember becsülni fog.

Ez egy jó szűrő!

2018. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem nèznèm le, ügyes vavy:).
2018. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem a munka, hanem az egész, a munka + egészségi állapot + a célt tekintve...
2018. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!