Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják szégyennek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják szégyennek ha valaki 24 évesen szűz férfiként? Szerintem ez a ideális kor az elvesztésre.

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartják.
2018. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én nem tartom szégyennek.
2018. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem ez az átlagos. Nem ez a norma.

Plusz nehéz elhinni, hogy az a 24 éves férfi nem vágyott eddig a szexre. Tehát ha vágyot (elég valószínű) akkor ez azt jelenti, hogy képtelen volt megszerezni azt. Emiatt rá is sütik, hogy "lúzer".


Nem kimondottan jó dolog ez, de tagadhatatlanul van benne reáció.

2018. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Ezt az életkort ugye kb 16 éves korod óta emeled meg minden évben, ha megint nem jött össze egy csaj sem?


Jövőre majd itt kampányolsz, hogy 25 év az ideális 🙂

2018. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egy 16 éves gyereknek még tanulni kéne nem szexelni amúgy meg simán alakulhat úgy az ember êlete hogy nem jön össze nő még akkor is ha jó pasi
2018. dec. 30. 14:06
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Ez mar logika ecsem.

En 15 evesen jottem ossze az elso fiummal, 1 ev utan fekudtem le vele.

Mellette is ugyan ugy tanultam, es egyetemre mentem.

Csak mert te egy fikamika vagy, mas nem az, ne a kifogast keresd :D

2018. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha nem okozna a fejedben ez problémát, nem tennél fel ilyen kérdéseket. Már szerintem sokadjára.


Már számtalanszor elmondtuk, hogy nem a szüzesség a lényeg, hanem az, hogy a 4 fal között ültél eddig és most frusztrál a dolog.


Sokkal nagyobb gond, hogy nem tanultad meg, hogyan kell beszélni, ismerkedni és bánni a nőkkel. Ezt tinikapcsolatokon és kudarcokon keresztül tanulja meg egy egészséges férfi, hogy ilyen korban már ne azon kelljen törnie a fejét, hogy elítélik-e a szüzességet.

2018. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Aki ennyi idősen szűz mint én is az 99% ban azért van mert egy lúzer! Sajnos csúnyának születtem pénzel se tudom ezt kompenzálni, a sok sikertelen kudarc után már csak a 4 fal jelent mindent kb így ha nem megyek esetleg prostihoz akkor 40 évesen is szűz leszek meg a többi 99% is! Még sem jövök ide sírni ilyen kérdésekkel,elfogadtam, hogy egy szerencsétlen vagyok ennyi! Jobban jársz te is ha ezt teszed és nem ilyen hülyeségekben ringatod magad! ;)
2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
A 48%-os kolleganak teljesen jol leirta..
2018. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja és azokra se hallgass akik azt mondják,hogy sportolj meg ilyenek mert nem számít semmit! Tudod miért? Mert amikor minden lúzer fiatal fénykorában ismerkedett ugyan úgy járt bulizni, hasonlóképp próbált csajozni is,hasonló dolgokat csinált mint azok akiknek a csajozás soha nem okozott gondot! Persze ha 120 kiló akkor sportolj de sok embernek nincs gondja a testével ebből a szempontból! Egyszerűen olyan a külsőd meg a belsőd is,hogy az taszít minden nőt ezen sajnos csak a pénzzel lehet segíteni de akkor is csak a pénzed fogják szeretni nem téged!
2018. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!