Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, h bejön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, h bejön? Vagy h utaljak rá?

Figyelt kérdés

Par hete megismerkedtem egy pasival egy bulin. A bucsuzas elott bejeloltuk egymast a kozossegi oldalon, h ha legkozelebb megyunk bulizni, akkor "szolunk a masiknak". Gondoltam, h csak az alkoholnak koszonheto jo kedv az oka az ilyen kijelenteseknek, es ez ennyiben ki is fog merulni.

De amint a lakasra ertem, mar irt, es azota is folyamatosan beszelgetunk egymassal. A temak teljesen semlegesek, nagyon sok mindent megtudunk a masikrol es rettentoen bejon nekem a stilusa.

Viszont meg egyikunk sem adott erre utalo jelet a masiknak. En eleg bator csaj vagyok ezen a teren, de fogalmam sincs h en bejovok-e neki... Mert az, h irunk, szerintem semmit sem jelent. Hogy jelezzem picit fele ezt, h szamomra mint ferfi nagyon szimpatikus? Bocsi az ekezetekert :)


2018. dec. 30. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Már ne is haragudj : "Mert az, h irunk, szerintem semmit sem jelent."


Miért szerinted tök random emberek buli után bejelölgetik egymást meg irkálnak egymásnak???


Ezt ugye te sem gondoltad komolyan!?

2018. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit rosszul fogalmaztam meg, igyekszem pontosabban leirni, h mire gondolok :) Nyilvan igen, ezt 1 jelnek vettem, h azonnal irt, de gondoltam, h mert jol elhulyeskedtunk egymassal es az ismeroseink, akikkel ott voltunk. Tovabba igen, valoban lehet kolcsonos a szimpatia mivel huzamosabb ideje beszelgetunk, de sajnos volt mar nalam ilyenre pelda, h ennyibol azt gondoltam, h a masik tobbet akar es nem... Nem kizart, h csak akar baratot lat bennem, hisz senki sem egyforma. Utalasokat meg hat nem tettunk ezzel kapcsolatban :) remélem valamennyire erted, h h ertem.
2018. dec. 31. 00:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj le valamit, amit írtatok egymásnak, és én továbbfűzöm neked.
2018. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Na, tudsz már valami jó szilveszteri bulit? Vagy rendezzek én egyet, hogy újra láthassalak?"
2018. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Ezt már megtárgyaltuk, h ki merre lesz :) most mindkettőnknek vizsgaidőszak lesz, szóval februarig nem hiszem, h fogunk találkozni, még egy esetleges bulira sem.. Esetleg 2 tanulás között valami kávét felajánlok neki 😁
2018. dec. 31. 00:12
 6/9 anonim ***** válasza:

H mindent megtudtatok 1másról akkor nem lehetnek semlegesek a témák.

Ő milyen személyesen? Félénk vagy bátor? H az rlöbbi az azt jelenti h neked kell kezdemenyezni.

Fbon meg beszélhetek személyesebb dolgokról.

Esetleg szilveszterezzetek 1ütt. H aztán boldogan éljetek és h mindenkinek jó legyen meg h egyetek sok töltött káposztát meg h igyatok sok pezsit.

H buék.

2018. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Fogalmam sincs, h felénk-e. És ahogy írtam a szilveszter már egy lerágott csont. Ha nem a rosszmájúságr összpontosítanál akkor ez is eljutott volna az agyadig... Lehet, h én így írok a neten, de intelligencia hiánya nálam nem áll fent veled ellentétben. Utálatosság mentes újévet kívánok! Menj és igyal inkább egy kis pezsgőt.
2018. dec. 31. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs de nem lehet vegigolvasni az irasod.. h h h

Oktatas helyett gondolkodj.H h tetszel neki lep majd. H neki is igy irsz akkor ne csodalkozz.pa.

2018. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégis eljutottál addig, h "tanácsot" is adtál, és folyamatosan válaszolgatsz, szóval valószínű mindent sikerült elolvasni 😂😂😂🤔 Mikor egyik szavaddal agyoncsapod a másikat 😂 Gratulálok te billentyűharcos 😂😂😂😂
2019. jan. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!