Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok minden fiúnak sziát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok minden fiúnak sziát köszönnek attól függetlenül hogy bejön nekik vagy sem, szimpatikus, és akkor is ha utálják?

Figyelt kérdés

Én még nem sok lánytól hallottam hogy helót köszönne.

Cső-t már hallottam de az tényleg bunkó volt amúgy is.


2010. dec. 24. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én szoktam máshogy is köszönni. Sőt elég ritkán sziázok, ha vki pedig meg tetszik is azt legtöbbször becézem és beleteszem a köszönésbe.

P 18L

2010. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én hello-t köszönök általában vagy halit, sziát inkább annak, aki szimpatikus
2010. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is, kb. mint 18:25-ös.
2010. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
...de természetesen az, hogy szimpatikus, elég tág fogalom.
2010. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kornak, ismeretségnek és napszaknak megfelelően köszönök: szia/szius/jó napot/reggelt/estét Ennyi:)
2010. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gyuribacsika ***** válasza:
Ez tényleg érdekes, hogy van -e valami köze annak, hogy sziá-t vagy hello-t köszönnek a lányok és hogy az jelent e valami olyat, hogy bejössz neki vagy sem.M i a helyzet akkor, ha egy idegen fiú köszön rá egy idegen lányra az utcán? É lelehet-e szűrni valamit a csaj visszaköszönéséből ha egyáltalán visszaköszön?
2010. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én mindenkinek helló. És ezt másmilyen hangnemben :) Tehát ha furcsállom, hogy valaki köszön akkor: Hááát, hellóóó...

( na jó ezt írásban nem igazán lehet kifejezni xD )

És ha valaki tetszik annak Helló!!! ( vidáman )


Remélem értitek xD

2010. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én általában sziát köszönök, de múltkor visszautasított egy srác másnap helót köszöntem, de ez nem volt tudatos, most ugrott be.:P
2010. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem oly mindegy hogy kőszőnnek a lányok.Nincs jelentősége.
2010. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 199303 ***** válasza:
én általában szia, szio, hali. de van h hellot:D bár a helo az általában csak haveri szinten és multkor véletlenül a barátomnak irtam h hello mármint akivel együtt vagyok de csak mert ideges voltam, azt hite harakszom rá de nem. végül megbeszéltünk:D
2010. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!