Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom facebookon egyedulallo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom facebookon egyedulallo?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 eve vagyunk egyutt, minden a leheto legnagyobb rendben van a kapcsolatunkban, boldogok vagyunk.


Par napja megis azon porgok, h hogy-hogy nem tettuk facebookon nyilvanossa. Szoba jott a minap, mire o azt felelte h o eddig sose rakta ki egy baratnojevel se, es nem is szokasa, hiszen a kozos kepekbol ugy is mindenki rajon...


Aztan rajottem h hulye vagyok, en az elozo 2 kapcsolatomba kiraktam fb-ra, de en sem ott elem az eletem es o sem, igy ezt elengedtem, bar fura h ezek szerint ez sose fog valtozni, az osszes par akit ismerek mind kirakja par honap elteltevel...


Azonban az boki igazan a csoromet, h kint van a baratom profiljaban, hogy "egyedulallo". Megis miert? Az egy dolog h nem akarja mindenki orrara kotni a kapcsolatunkat, de nekem sincs kint egyaltalan h egyedulallo vagyok.


Talan gyerekes ez a reszemrol, talan tul lihegem, szeretnem a tudtara adni h zavar, es h orulnek ha legalabb azt nem tenne nyilvanos infová.


Csak elmeleti szinten kerdezem, hogy ti errol mit gpndolnatok?


Szerintem ez nem lenne nagy keres a reszwmrol, azt is kinezem belole h szimplan azt se tudja h neki ez nyilvanos vagy valami...


Csak felek h kiakad h en ilyeneken kattogok, vagy azt feleli mit zavar az engem...


/huszonevesek/



2018. dec. 31. 05:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem túl reagálod. Ha meg nem a facebookon éled az életed, akkor mit érdekel? Érdekes, amikor még azt se tudták az emberek, hogy mi az az internet, meg nem volt facebook, senki sem kérdezett ilyen baromi gáz kérdéseket vadidegen emberektől. Sok olyan ember van, aki így gondolkodik mint a barátod, hogy minek más orrára kötni, hogy ki kivel van.

Van olyan ember aki az exeivel való képeket is simán fent hagyja a profilján, olyanokat, ahol előző nőit ölelgeti, vagy csókolgatja. Van akinek ez, van akinek az a normális. Nincs egy általános szabály arra, hogy egyes emberek miként cselekszenek.

Egy év meg nem is annyira hosszú idő. Lehet nem akarja elkiabálni a kapcsolatotokat azzal, hogy nem rak ki titeket. Talán nem tartja olyan nagyon komolynak a dolgot. Inkább élj boldogan, ne az érdekeljen mi van a facen.

Amúgy meg elég önző emberi viselkedés az, amikor valaki azt mondja, "mert az ismerőseimnél is kint van". Akkor basszus járj valamelyik ismerősöddel, aki hajlandó kitenni -.-".

Ja gondolom közülük senki nem jött be.

2018. dec. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer beállította, azóta nem módosította. De szerintem jogos amit kérsz, annak vagy rejtve kéne legyen vagy kapcsolatban, még ha nem is jelöli meg, hogy kivel. Ha már egyszer látható a kapcsolati státusza, akkor az ne egyedülálló legyen, ha egyszer kapcsolatban van. Bármit csinál vele, csak pár kattintás. Szerintem az a normális, ha ilyen "olcsón" elégedetté tudom tenni a párom, akkor megteszem. Kérd meg simán normálisan, hogy vagy módosítsa vagy rejtse.

32/f

2018. dec. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az gyanús lenne, ha a kérés ellenére nem állítja át.

Nem egy pasiról tudok, aki a barátnője mellett fb-on ezerrel ismerkedik.

2018. dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem facebookon éli az életét, ennyi.
2018. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Én sem vagyok az a kirakogatós, a párom meg olyannyira nem,hogy saját magáról sincs fent képe :D

Szerintem nyugodtan kérd meg,hogy legalább az 'egyedülállót' cserélje át,nem nagy dolog,ne parázd túl :) Viszont,ha megkéred szépen (nem követelve) és mégsem állítja át,azon elgondolkodnék.

2018. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha közös képetek van kirakva, akkor nem értem mi bajod....
2018. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Vannak kint kozos kepeink, igaz csak 2, de amugy sem vagyunk azok a nagy szelfizosek. Eddig nem kertem meg h szedje le, es mar elbizonytalanodtam abba is, h erdemes e megkerni egyaltalan..mindenesetre koszonom!
2018. dec. 31. 09:50
 8/17 A kérdező kommentje:
Na megirtam neki, szimplan megkerdeztem miert van kint h egyedulallo, szandekos-e? Erre o irta h Neki azota ez van, hogy regisztralt fb-ra, mondtam h be lehet allitani barmire stb. Erre 2 perc mulva irta h mar leszedte, es hogyha akarom kirakja h kapcsolatban. :))) megnyugodtam h zok szo nelkul levette. Koszi mindenkinek!
2018. dec. 31. 09:59
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

1) nem szokta állítgatni, úgy maradt. Viszont ezt szóvá tetted és utána se módosízitta, pedig csak 1 perc lenne neki, tényleg nem nagy kérés, ezért inkább

2) kell neki valaki (te) addug is, amíg talál valaki mást, de a nem akarja "rontani" az esélyét, hogy "felvállal", ha megismerkedik egy lánnyal és ismerősök lesznek, ne lássa...

2018. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Kollégának ugyan így van, családja van gyerekei, felesége. Úgy van beállítva neki hogy családon belül mindenki láthatja a közös családi képeket. Illeve ők bizonyos képeket nem, illetve bizonyos adatokat nem. Ismeretlen személy illetve frissen felvett személy azt látja hogy ő egy egyedülálló személy mert így van beállítva. Szerinted miért? Hát persze hogy azért hogy tudjon csajozni ;)

Nézz rá kamuprofilból hogy lászódik e a közös képetek.

Remélem valóban nem érdekli a face és csak azért nem teszi ki....

2018. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!