Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos hogy már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy már a szakításon gondolkozom emiatt?

Figyelt kérdés
nem érzem már úgy hogy ez a kapcsolat szeretetet nyújt nekem. Kb már félek néha hogy mi az amin a barátom épp kiakad és mit csinálok rosszul. Sose lepett meg semmivel, ha szerettem volna valamit akkor azért kb könyörögni kellett. 3 év alatt egyszer hívott meg vacsorázni, egyszer vett nekem egy karkötőt( azt is azért mert összevesztünk, és kb a szájába kellett rágnom hogy jól esne ha meglepne végre egyszer.. aztán kb kikönyörögtem hogy egy pár ezer ft-os karkötőt vegyen meg). Persze nem a megspórolt kis zsebpénzéről volt szó, jól kereső dolgozó férfi. Ezeket azóta ha vitázunk felemlegeti, hogy ő “fizeti” az én dolgaim. Emiatt szörnyű bűntudatom van.
2018. dec. 31. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok egymásnak szeretetet adni, akkor nincs értlme együtt maradni. Amúgy te miket vettél neki?
2018. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak gondolkozz a szakításon, hanem tedd is meg, ha ezek a dolgok neked nem férnek bele és rosszul érzed magad miatta, úgy, hogy a párod nem képes kompromisszumra akkor ez nem lesz örök életű sajnos. Keress egy hozzád való férfit!
2018. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vele boldog, akkor nem kell vele lenni és szenvedni.
2018. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:

Jogos. Ha barki mas csinalna ezt veled, mar reg raboritottad volna az asztalt. Ha massal csinalna ezt, te is azt mondanad neki, hogy lapat.


42F

2018. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Messziről kerülöm az ilyen buta nárcisztikus embereket. Sosem értettem, hogy hogyan tudnak egyesek meglenni ilyenek társaságában, de hát ha vannak ilyen másokat zsaroló típusok, akkor kell olyanoknak is lenniük, akik mindig beletaszítják magukat mások zsarolásába. Te is ilyen lehetsz, önként bújsz az áldozat szerepébe, és sajnáltatod magad, és várod a megmentőt... aki vagy soha nem jön el, vagy pedig egy újabb nárcisztikus terrorizáló lesz.


Ideje lépni, és picit többet gondolni magadra (is)!!

2019. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kuka.
2020. máj. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!