Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez még? Vannak hetek, amikor úgy érzem, szerelmes vagyok és nem tudok nélküle élni, máskor meg csak barátságot érzek, megint máskor meg a szakításon gondolkozom-ez többnyire veszekedés után szoktam mert az nagyon megvisel.

Figyelt kérdés
Lány,18éves,2éves kapcsolat, együtt élünk.
2008. nov. 29. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

huhh... ez szerintem inkább egy állandósult szeretet, aminek vannak előnyei ( én ezt speciel nagyon értékes érzelemnek tekintem), és hátrányai. A barátság-szerelem érzést ezzel lehet magyarázni. Az, h gondolkodsz a szakításon, esetleg abból adódhat, h :

-vagy túldramatizálod a veszekedéseket, meg meg is visel, és ezért.

-vagy mert önmagad se tudod, h mit érzel a barátod iránt, és ezígy jön le.

2008. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, de ez nekem nagyon fáj. :( szerintem egyébként ő is hasonlóképp érez irántam, csak azért ez 18 évesen nem korai még? meg eleve nagyon kiakadok ezeken az érzéseken.

meg persze ilyenkor közbejön hogy néha azért az újdonság hiányzik, vagy valami... :( de ha meg valaki bepróbálkozik akkor meg azonnal bennem van hogy nem lehet...

2008. nov. 29. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

velem volt egy ilyen hasonló. volt egy fiú, akibe szerelmes voltam. 2 évig... aztán másfél év után vmi megváltozott... ilyen barátság-szerelem volt az is. és 14 éves vagyok. ez nem a korral jár. gondolj bele, a szerelem az egy olyan dolog, h meglátod a szerelmedet, és minden megszűnik, olyan hevesen dobog a szíved, h leírhatatlan, stb. ez nem marad állandó. előbb-utóbb ( szerencsés esetben) szeretet lesz belőle. megnyugszol, ha odajön hozzád, beszélgetsz vele, megbízol benne, és szereted, hűséges vagy hozzá, stb. lehet ezt közelebbi barátságnak is tekinteni, de még is más. Szerencsétlenebb eset az, amikor eltűnik a rózsaszín szemüveg, és szétmennek a párok. Szerintem neked megéri küzdeni, és tudom, h ezt az elején nehéz elfogadni. De próbáld meg.


Az újdonság érzése meg teljesen természetes, hiszen fiatal vagy, előtted áll a világ. Próbáld meg finoman elmondani a barátodnak, h szükséged van új dolgokra, vigyetek új színt a kapcsolatotokba. Egy probát mindenképpen megér.


És nyugodj meg, elég sokan össze vannak zavarodva.

2008. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te biztos h 14 évet akartál írni? :)
2008. dec. 1. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
öhm, igen... miért?:S:D
2008. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak sokkal érettebben reagáltál, mint ahogy egy 14 éves lánytól elvártam volna. :) de ezt ne értsd rosszul ;)
2008. dec. 2. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, és köszönöm:)
2008. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is uyganez volt,én 19 leszek,és az én kapcoslatom is 2 évig tartott..ha elfogadsz egy tanácsot: ne hamarkodd el a szakitást,nehogy meg bánd mint ahogy én tettem:)
2008. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!