Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az újév első napja? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az újév első napja? A szerelmetekkel töltitek ti is?

Figyelt kérdés
Ki hogy van?
2019. jan. 1. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsére, hajnalba menni kellett a szerelmemnek dolgozni.
2019. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Az újév első napja számomra nagyon rossz. Olyan világvége hangulatom van. Szerelmem pedig nincsen.
2019. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Neutrális. Ganézok, mosást indítottam, aztán délután elcsavargok a közeli erdőbe a sínek mentén fotózni párat.

NEKED?

Ja, nincs barátnőm, de szerelmes vagyok valakibe. Csak már nem tárgyal velem. 🙂 F

2019. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nincs is szerelmem most épp. :)
2019. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Jól vagyok. Dolgozom. Szerelmem nincs jelenleg.
2019. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Én a GYK népével töltöm. Azt hiszem, keresve sem találnék jobb társaságot :D
2019. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanolyan, mint bármelyik olyan nap, amikor itthon van a férjem. A gyerekeket ellátjuk, játszunk velük, mostam délelőtt, fő az ebéd. Semmi extra, de jól vagyunk, szeretjük, ha együtt vagyunk.
2019. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

# 3 Nem vagy babonás? Ilyenkor nem szabad sem mosni, sem teregetni. Balszerencse.


"A teregetés azonban nemcsak az egész éves szerencsétlenségre utal, hanem halálesetet, közeli ismerősök vagy családtagok elvesztését is jelentheti, hiszen a halottakat is kiterítik, mint a mosott ruhákat."

2019. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Nincs szerelmem. Jól vagyok, köszönöm. Kezd egyre érdekesebbé válni... 1/2 4-ig Gy.K.-ztam: itt is, majd alvás-, és ébredés után is ért 1-1 meglepetés.
2019. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Lehetnék jobban is.Hiányzik egy ember jobban mint kellene.Pihenek, tévézek.
2019. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!