Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint a kedvesség nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a kedvesség nem visz előre egy férfit, ti mit szóltok Palvin Barbi kedveséhez?

Figyelt kérdés

Férfias? Nem.

Magas? Nem.

Kidolgozott testű? Nem.

Karakteres arcú? Nem.

Akkor? Nem?


Akárhogy nézzük a világ egyik legyszebb nője tök elégedettnek és őszintén boldognak látszik az oldalán..


Csak úgy mondom.

25F


2019. jan. 2. 14:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

[link]


bocs, szóval ő a páciens, egy kis színész srác..

2019. jan. 2. 14:31
 12/30 anonim ***** válasza:
54%
Azt hittem férfit fogsz linkelni...
2019. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Palvin Barbi dollármilliókat keres, nincs rászorulva más pénzére. Nem kell gazdag, öreg, unalmas pasikkal lennnie. Szép, fiatal, gazdag, megteheti, hogy olyannal randizik, akivel jól érzi magát.
2019. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjuk már, ez egy modell kinézetű színész, 180cm, ami már mondható magasnak is, 8millió dollárra becsülik a vagyonát, ez több mint 2milliárd forint, nem éppen egy átlag Jani...
2019. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%
Barbinak mellesleg 6millió dollárra becsülik a vagyonát, úgyhogy még gazdagabb is nála valamivel.
2019. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
tanuljunk ebből, kérlek tisztelettel benneteket..
2019. jan. 2. 15:44
 17/30 anonim ***** válasza:
"attól, hogy valaki szép még nem biztos, hogy van ízlése" na az én szövegem nem éppen erről szólt, de látom félreértettél. Az, hogy mi a közízlés még nem biztos, hogy az mindenkit befolyásol és bármennyire is nagy hatással van a média a közízlésre még nem jelenti azt, hog mindenkinek az tetszik és az nem jelenti azt, hogy az illetőnek nincs ízlése, csupán más mint mondjuk neked. De kicsit gyanús, hogy te elég korlátolt gondolkodású lehetsz ilyen téren. Attól, hogy Palvin Barbara híres ember még nem kell olyannal randiznia aki a média szerint hozzá való.
2019. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

a dollármilliókhoz..

vágod, hogy több mint 9 millió ember gazdagabb ennél a pasasnál? és sok közülük híresebb is és szebb is..


mégis megpályázta és nyert, mert a szerelem az nem logikus..

2019. jan. 2. 15:51
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg emberi egóból származó öntudatlan cselekedet, hogy az embereket külső alapján leginkább olyan pár vonzza aki hasonlít rá ez tudományosan bizonyított dolog. Ha megnézed a srác arcvonásaiban hasonlít a csajra.
2019. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
17! én értelek továbbra is..nyilván nem fejtettem ki bővebben, gondoltam leveszed egy idézőjellel megfejelt "nincs" - ből, hogy mi a gondolat magja..mindegy,egyre gondolunk az fix
2019. jan. 2. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!