Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján bejöhetek neki, vagy ez szimpla barátságosság?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit hallottam már más emberekkel felpaprikázva, nem épp illemtudóan beszélni. Ha velem a következőképp bánik, az jelenthet valamit?

Mindig kedves, mosolyog. Mindig megkérdezi hogy vagyok én és a szüleim. Keresi a társaságomat. Ha tud, szívesen tesz nekem szívességet. Másnak tudom, hogy nem, tehát nem egy jófiú típus alapból. Ez még szimpla baráti viszonynál meg is állna, de nem vagyunk amúgy barátok, csak ismerősi a kapcsolat. Ami engem megzavar, hogy szinte mindig elenged egy-egy olyan megjegyzést is, aminek van egy kis apró, rejtett szexuális felhangja. Gondolom mondhatom rá, hogy flörtöl velem egy aprót, illetve próbál. Én nem viszonozhatom, mert kapcsolatban vagyok - még. De most egyébként is szakítani akarok, részben azért is, mert ha már más férfin gondolkodom, agyalgatok, nyilvánvaló jele annak, hogy a kapcsolatom nem okés. Amúgy tudja, hogy kapcsolatban vagyok, és a kis beszólásait nem éreztem ehhez mérten túl tolakodónak, csak éppen hogy volt benne egy kis töltet.


A kivételes bánásmódja, az, hogy érdeklődik felőlem, s ezek a kis beszólások vajon jelenthetik azt, hogy ha szakítok, s ezt közlöm is a sráccal, akkor egy kis idő után hátha elhív kávézni?? Vagy ha ő nem, ezek alapján a dolgok alapján én elhívhatom őt?


A szakítás amúgy ma fog megtörténni.


Köszi



2018. júl. 16. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel tudja, hogy kapcsolatban vagy, de azt nem hogy milyen a viszonyod a pároddal így valószínű szúrna a barátod mellett és csak kis huncutkodást akarna tőled. Tehát komolyabbra én nem számítanék a helyedbe. Persze írtad mindenképp szakítasz a pároddal szóval még akár több is lehet, ha úgy van, de ennyi jel alapján, azért ne várd el, hogy egyből jegybe fogtok járni. Én is szoktam flörtölgetni, pedig párom van, de csak szóban, tehát van egy hatá meghúzva, amit soha nem lépek át, tehát nem csalom meg a párom, de idegen nők , akár azt is hihetnék, mert belemegyek olyan kis csipkelődős beszélgetésekbe is, ami alapján azt hinnék, hogy megfogom pont velük csalni a párom, de nem!
2018. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy bánik más emberekkel, akár ismerős, akár ismeretlen, veled is úgy fog. A többi csak máz és szirup.
2018. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!