Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtalálni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtalálni valakit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémával állok szemben, hogy van "egy lány mind fölött XD" nálunk szokott vásárolni de ritkán jön be.

Egy párszor már össze futottunk és dumcsiztunk pár szót (csipkelődés, viccelődés stb :) ), szimpatikusnak tűnt, és láthatólag én is neki.

De már egy ideje nem láttam és én hülye nem kérdeztem meg, hogy, hogy hívják de mindenképpen szeretném megismerni akár hová is fejlődik ez a dolog.

Egyetlen pont amiből ki lehet indulni, hogy a BME-en tanul.

Valami segítség kellene, hogy tud-e valaki valamilyen módszert arra pl hogy lehetne végig csekolni a BME hallgatói létszámát.

Vagy bármilyen más ötlet?????



2019. jan. 2. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal egy jó darabig ell lehetnél míg végig csekkolsz mindenkit a BME-n. Karonkét rengeteg a diák. Szerintem várd meg míg megint betér a boltba és kérdezd meg a nevét, mást nagyon nem tudsz tenni, max még annyit, hogy a pesten láttalak facebookos csoportba kiírod, de nem is biztos, hogy eljut hozzá meg lehet creepy-nek is gondolná a helyzetet.
2019. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress rá arra az oldalra, hogy search is back.

EZ a facebook kereső szűrője, amit egy ideje kikapcsoltak a hivataloson.

Ott meg tudod adni, hogy nő, és az intézményt is, illetve, ha biztos vagy a lakóhelyében.

És aztán el telhet egy kis idő, mire megtalálod.

2019. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!