Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan hogy a csinos lányoknak olyan nagyon könnyű megtalálni az igazi szerelmet? Az én lányismerőseimnek pl nem egyszerű

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Mert bár másoktól elvárják az empátiát, ők maguk sem empatikusak másokkal szemben. A saját bajukat érzik egyedülinek, vagy legnagyobbnak. Ez emberi tulajdonság.
2018. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A csinos lányoknak van a legsanyarúbb sorsuk a világon.
2018. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Miert hiszik azt az emberek, hogy jobb vegzettseggel jobb melot talalnak? Mert igy van.

Ha tetszik, ha nem, a kulso szamit tarskeresesnel. Rondakent 10 emberbol nehezebb megfelelo tarsat talalni, mint szepkent 100-bol.

A kornyezetemben is van 1-2 jol kinezo ember, aki folyamatosan panaszkodik, hogy nekik nehez. Igazabol csak szimplan idiotak, akik amugy is panaszkodnanak, akarmilyen helyzetben lennenek.

2018. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az európai gazdag ember is panaszkodhatna az afrikai éhező gyereknek, hogy milyen rossz élete van, mert múltkor véletlenül leöntötték borral az öltönyét az ötcsillagos étteremben.
2018. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szebben könnyebb élni.Öltözködtem előnytelenül és randa voltam.Kaptam is pofonokat meg a beszólásokat.De aztán elkezdtem jól öltözni és jó nő lettem.Így jobb.Legalább nem rúgnak bele az emberbe napi szinten az emberek.Mintha azt hinnék hogy felhatalmazásuk van valakitől belerúgni a másikba.De a sz€p oldalon se leányálom.Így több esélyed van a pasiknál.Vagy egyáltalán van esélyed hogy felfigyeljenek rád.De a sok tahónak is céltáblája leszel.De megtanulod megszűrni az embereket és nemcsak férfiak szintjén.Mára megtanultam hogy nincs mindenki azonos szinten.Csakis olyan embert engedek be az életembe aki van is azon az inteligencia szinten hogy az életem része legyen.Aki nem üti meg a mércét és kilóg a kapa a szájából viselkedése van azt rövid úton paterolom kifele az életemből.Az olyan elöbb-utóbb ugyis céltáblának fog nézni és rajtad akarja majd levezetni a kisebbségi komplexusát.A tanulatlanabb emberektől több bántást kaptam életem során mint tanulttól.Ők jobban tele vannak kisebbségi komplexussal.ugyhogy egy idő után megtanulod felismerni az olyat akitől semmi jóra ne számíts.De bizony sok pasi a szép nőkkel úgy viselkedik mint egy kapcaronggyal....vmiért mintha ez lenne az elfogadott.Ha szép vagy akkor k. vagy.Meg agyatlan.A szépet nem becsülik meg a ronda meg nem kell nekik.Mint mondtam meg kell tanulni kiszűrni a normálisat.De addig jó sok pofont kapsz
2018. máj. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!