Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy kedves, értelmes, csinos, szép lány nem akar házasságig szexelni?

Figyelt kérdés
Ti is lemondanátok érte a szexről addig? Egyébként nem prűd, nagy szexuális vágya van, csak visszafogja magát.

2019. jan. 2. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Bhaszok én rá, csak le ne tapossa a kukoricámat.
2019. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Orális szex játszik? Amennyiben igen, akkor van olyan nő, akiért szögre akasztanám a teljes bevetét.
2019. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
nem arról volt szó, hogy értelmes?
2019. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Csak ezért elvenni nem fogom 😂

Különleges csajnak kellene lennie hogy ìgy belemenjek. De nincs kizárva.

2019. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen vagyok, bár nyilván az, hogy kinek mi a "csinos, szép" ízlés kérdése. El kell, hogy keserítselek, egy hozzám hasonló nő nem olyan férfit keres, aki "hajlandó lemondani a szexről" vagy "visszafogja magát", hanem olyat, aki szintén valamilyen megfontolásból, a saját akaratából döntött úgy, hogy ő is szeretne a házasságig várni és előttem sem volt még senkivel (igen, férfiban is van ilyen). Sertés lenne, ha valaki nem azért szeretne feleségül venni, mert úgy érzi, hogy megfelelő társ vagyok ahhoz, hogy egy életet leéljen velem, hanem azért, hogy minél hamarabb megdughasson.
2019. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ő döntése, tisztelem, ha kitart mellette, én viszont nem kezdenék vele így. Nem tartom jó dolognak, hogy megvonjuk magunktól a szexualitást. Meg mi van, ha semmi kémia nincs a szex terén és ez ugye házasság után derül ki...na akkor mit tesz a kedves lány? Csendben tűr? Ez aztán a remek élet. Majd talál egy szűz srácot, akit meg tud győzni arról, hogy ez így jó lesz, vagy egy olyat aki ugyan úgy házasságig akar várni.
2019. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Senkivel vagy csak a jelenlegi hapijával, mint a múltkori? :D

Amúgy ha a másik nem szűz, az téged zavar? Ha igen, akkor olyat keress és az biztos várni fog.

32/f

2019. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Én meg házasságot nem akarok, szóval akkor be is varrhatná magának. Én meg keresnék mellé valami jó szeretőt, aki meg csak kefélni akar, így két nőből összeraknám a normális kapcsolatot.
2019. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondanék le, nyilván nagyon különbözik a felfogásunk, úgyhogy akármilyen szép meg értelmes, tudnám, hogy előbb vagy utóbb ez a felfogásbeli különbség másol is előjönne.
2019. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy keressen fel ilyen tisztaság-gyűrűs szektát, ott untig lesz, aki ezt elfogadja, ha tényleg annyira dögös.
2019. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!