Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, akiknek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akiknek még soha nem volt barátnőjük, hogy élik ezt az állapotot meg, mit csinálnak, hogy ne mindig ezen rágódjanak, milyen jövőre számít (hat) anak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Wow! Nem is kell barátnő ha kipróbálod!
2010. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát énis ebbe a kategóriába sorolnám magamat.(16 évesen volt egy 1hónapos "kapcsolatom" , de inkább csak szenvedés volt).Én kb leszarom , majd ha nagyon úgy érzem ogy kell valaki , akkor próbálkozok több helyen is.Most úgy vagyok vele , hogy nyitott lennék egy kapcsolatra ha úgy alakulna , de nem erőltetem a dolgot mert az annál rosszabb.

Am kicsit szerencsétlen is vagyok sztem , mert ha megtetszik 1 csaj akkor kiderül hogy van barátja , vagy 500km-re lakik meg ilyesmi :/ Egyszer majd csak összejön.

2010. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem is kell barátnő, csak dugni akarok.
2010. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kéne már barátnő de elvonja a figyelmem a net

am egésznap ezt az oldalt böngészem...

2010. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:57


Erre találták ki a qurvákat...

2010. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja és 14F
2010. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Eleinte elvoltam a hobbimmal (kockulás) évekig, de ma már nem tud akkora örömöt nyújtani mint régen. Ma már jobban vágyom kapcsolatra. Ezd kezd egy kissé megőrjíteni is.
2010. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én általában a reménytelen szerelemnél kötök ki, valamiért minden ragad rám, csak a csajok nem.

20F

2010. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát én már 33 vagyok és még nem volt, igazából jó ideig fel sem tünt, nem foglalkoztam vele, egy kicsit már bele is törődtem, csak amikor betöltöttem a 30at akkor kezdődött újra, úgyis mondhatnám kapuzárási pánik. Persze valahol én is szeretnék egy boldog párkapcsolatban élni, mint a legtöbb ember, de most már egyre nehezebb lesz találni vkit, aki ezt a helyzetet megérti, elfogadja.
2010. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát én gépezek és motorozok, jó lenne ha lenne már csajom mert akkor nem azzal telne a napom hogy a gép előtt ülök meg tévézek és néha motorozok, hanem elmennék hozzá, vagy ő hozzám. Legalább kimozdulnék kicsit, most is kitudnák mozdulni csak a kérdés hogy kivel.

Én egyenlőre azt tervezem hogy dolgozok hogy legyen autóm, házam, ne legyek olyan agglegény akinek még pénze sincs.

Lehet hogy egyszer szerencsés leszek és a végén még családom is lesz de erre per pill nem sok esélyt látok.

2010. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!