Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a szőke, kék szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a szőke, kék szemű pasik? Milyen természetűek? Hogyan lehet becserkészni? Milyen az ágyban stb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Buta kérdés.
2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
mindig kib.asznak...de hát van kivétel is...valamelyik másik világegyetemben...
2010. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Többnyire jó fejek, értelmesek és pont jók párnak..
2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Milyenek a buta , agyatlan kérdezők akik általánosítják kinézet szerint a férfiakat ? Milyen okosak? Hogyan lehet őket tanítani ? Milyen hülyeségeket tudnak kérdezni ?
2010. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez az árja faj, becserkészni csak akcentus mentes német nyelvtudással lehet. Ágyban is, mint mindenhol máshol azthiszi precíz, meg van elégedve magával, de az eredmény sokszor elmarad.


Anyád jóvan?

2010. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Talán érdemes lenne megtulni helyesen írni bunkókám, aztán anyázz!


Köszi, remekül van és a te anyád csesznek pusztán? Paraszt.

2010. jún. 28. 21:53
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi ez már?Egy külön faj?De hát ők is ugyanolyan emberek mint mi,nem? Egyébként az én barátom szőke kék szemű és majdnem ugyanolyan a személyiségünk,pedig én barna hajú zöld szemű vagyok. =)

Ł/15 ^^

2010. jún. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A legjobb valasztas a kek szem,szoke,magas es persze izmos ferfi;)

Neken volt egy ilyen baratom es hat ha mar volt beked is akkor fuggoseg lesz:)

Az en tapasztalatom az,h ha kek szeme van es radnez akkor ott veged van:D gyonyoruen tudnak nezni,de persze vigyazzni is kell veluk mert eleg nagy nocsabaszok ,ugyanis tudjak nagyon jol,h mit hoznak ki a lanyokbol:) az agyban valo teljesitmenyuk meg nem fugg ossze azzal h magas szoke kekszemu,az en esetembe pont kifogtam a "benat" (es ha ezt mar ugy eszreveszed h vele volt az elso..az mar gaz szerintem:D)

A termeszetuk vagy felenk-csendes vagy nagyon nagykepu.:)

Becserkeszni meg ugy mint a tobbit:) azt mutasd ami vagy,mert ha csak megjatszod magad annak nem lesz jo vege:)

Sok mosoly,minden pasi szereti!:)

akinek nem tetszik az hazudik:)

2014. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!