Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik párkapcsolat működőképe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik párkapcsolat működőképesebb ahol a mának élnek és inkább a szeretet dominál vagy ahol tele vannak célokkal, de kevésbé szeretetteljes?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Én az utóbbiban élek, nem valami jó, de működik.
2019. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem teszitek jobbá?
2019. jan. 4. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi zárja ki, hogy olyan legyen, ahol vannak célok és szeretet is egyszerre?
2019. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanban élek, ami tele van szeretettel és célokkal. Másmilyen nem kell.
2019. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Hogyan lehet jobbá tenni? Egy kapcsolatban minden esetben az egyik fél dominál, és olyan lesz a kapcsolat, mint amilyen az ő személyisége. Én igazodom, a párom meg sótlan, eléggé érzéketlen, így maradnak a célok.


Azt meg nem igazán lehet megbeszélni, hogy figyelj már, legyél már érzelmesebb, gyengédebb. Úgysem lesz az soha, én meg hiába szeretném.

2019. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vettem észre, amelyik kapcsolat tele van célokkak ott csak elvárások vannak amik a szeretet rovására mennek. Míg az olyan kapcsolatban amik kevésbé célorientáltak, elfogadják ahogy vannak és így szeretik egymást.
2019. jan. 4. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek van több értelme,megsütni,vagy megfőzni egy tojást?
2019. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Míg az olyan kapcsolatban amik kevésbé célorientáltak, elfogadják ahogy vannak és így szeretik egymást."

Bullshit.


Az a párkapcsolat működőképes, ahol szeretet, harmónia..stb. van és mind a két fél hajlandó a változásra, hibáik kijavítására.

Az is cél, kérdező, hogy elhatározzák a felek, hogy elmennek egy külföldi útra, és összespórolják a rávalót, de az is cél, ha belátják, hogy ha mind a ketten túlsúlyosak akkor együttes erővel lefogynak.


Eléggé szűk látókörű vagy, ha azt hiszed, hogy a célok a szeretet rovására mennek.

2019. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk célok is vannak és szeretjük is egymást. 10 éve vagyunk boldog házasok, ez részemről csak így működhet. 😊
2019. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan célokra gondolok, mint elutazni egy országba, hanem inkább olyanokra, mint még többet akarni, még nagyobb fizetés, még nagyobb lakás, még jobb autó és még sorolhatnám. A célokról mindig ezek jutnak eszembe az állandó elégedtlenség, bélpoklosság.
2019. jan. 4. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!