Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Őszintén, ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Őszintén, ti mit tennétek ha a férjetek, barátotok lebénulna?

Figyelt kérdés

Ha ne adj Isten lebénulna deréktól lefelé egy baleset következtében ti hogyan fogadnátok?

Egy autóversenyző nemrég szenvedett súlyos balesetet, és ez lett a következménye. Fiúként elgondolkodtam, hogy ez hogyan érintheti a menyasszonyát, mekkora lemondásokat követel tőle a továbbiakban, mennyire változik meg a párkapcsolatuk.

Elhiszem, hogy szeretitek és természetesen támogatnátok, de lehet egy örök életen át ilyesmit tenni fiatal párként?

Mondanom sem kell, hogy ez mikkel jár, mindenki fel tudja mérni, hogy mit jelent.



2018. okt. 26. 17:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem egy ideig bírja az ember, aztán megérti, hogy nem megy ez egy életen át.

Nehéz szívvel elhagynám.

Ha velem történne, én sem kívánnám másként.

2018. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Négy éve vagyunk együtt, ő akkor ismert meg és akkor is szeretett, amikor kövér voltam és épp otthagytam az egyetemet. Mindig mellettem állt. Rettenetesen kemény lenne az biztos, de én is mellette állnék. Ha elhagynám ilyen helyzetben, nem tudnék tükörbe nézni.

Az más kérdés, hogy ha valaki mozgássérült lenne, amikor megismerem, úgy nem mennék bele, inkább nem kezdeném el így, de ez nem az a szituáció.

2018. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem kérdés: Ismered a mondást, jóban rosszban. Az ember társa nem egy pár zokni, ami ha már nem úgy funkcionál, ahogy eredetiben, akkor eldobjuk. Főleg akkor ha nagyon szeretjük.

Én képtelen lennék lépni, és azt is tudom, hogy vannak fontosabb dolgok is a szexnél. És szex nélkül lehet élni simán, de olyan társ nélkül akit az ember szeret és valóban szereti és viszont szeretik: nem.

2018. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%

Másfél évig ápoltam a páromat....de sajnos menthetetlen volt. Összetenném a két kezem ha itt lehetne újra és "csak" bénult lenne deréktól lefele.....soha fel sem merült bennem hogy elég volt. Én nem tudnék tükörbe nézni többe és a lelkiismeretem sosem nyugodna. Szövetséget kötöttünk, nagyon nagyon szeretett, megbecsült. Sosem tettem volna meg. A szex megoldhato maskepp is...

De pl az exem mellett sosem mondtam volna ugyanezt! Attól (is) függ, milyen a kapcsolat milyen erős a kötődés.

2018. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
Èn nem vagyok màrtír típus, beismerem, hogy nem tudnék egyedül megbirkózni ezzel, főleg munka mellett. Szóval amit tudnék megoldanàm, amit nem arra felvennék mellé otthoni àpolót, segítséget. El SOHA nem hagynàm a férjemet, mert tiszta szívből szeretem. Ha tud jàrni ha nem. Az ember ha igazàn szeret, egészségben is, betegségben is szeret. Ha csak egészségben van egymàs mellett 2 ember akkor ott nincsenek érzelmek, felesleges megjàtszani meg kamuzni.
2018. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

Valoszinuleg nem maradnek vele. Probalnam, de nem hiszem, hogy hosszetavon menne.

Persze attol is fuggne, hogy milyen a kapcsolatunk.


Viszont, ha velem tortenne ilyesmi, szakitanek. Elje az eletet! Nem apolokent, hanem talaljon egy masik not, akivel gyerekei stb lehetnek.

2018. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%

Ezt nem értem, miért csak a nőktől kérdezed, és miért fontos, hogy fiúként gondolkoztál el ezen, az agyaddal gondolkoztál, nem a lábad közével.


Vagy szerinted nemenként más elvárások vannak kitartás szempontjából?


Kérdésre a válasz, fogalmam sincs. Deréktől lefele lebénulni nem akkora "baj" - nyilván hatalmas baj, és senkinek nem kívánom -, mint mondjuk nyaktól lefele, amikor a másik semmit sem tud megtenni.


Most azt mondom, maradnék, de lehet, hogy ha történik ilyen, azonnal lelépek.


Azt sem értem, miért fontos, hogy a pár fiatal, vagy öregen már csak a szar jár?

2018. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Azért hangsúlyoztam ki, hogy fiúként, mivel én is és a versenyző is férfi. Próbáltam tehát az ő fejével gondolkodni, hogy mik futhatnak át a fején: most már mindent a leendő felesége kell intézzen, nem igazán fog tudni neki segíteni szinte semmiben, így is vele fog-e maradni, hogy képtelenek lesznek szexelni, gyerekvállalás stb.

Az pedig, hogy fiatal annyiban számít, hogy talán könnyebben lép le egy férfi/nő ha mondjuk még 25 éves sincs mint akkor ha már 25 éve házasok. Ilyenkor az ember még rugalmas, tele célokkal, tervekkel előtte az élet. Legalábbis szerintem fiatalként könnyebb egy ilyen esemény után továbbállni és új életet kezdeni valaki mással.


Köszönöm a válaszokat, ilyesmikre számítottam én is, hogy sokan próbálnának meg kitartani, még akkor is ha végül nem sikerül.

2018. okt. 26. 18:13
 9/34 anonim ***** válasza:
54%

8 *gyerekvállalás


Gyermeket tudnak vállalni. Van már eljárás hozzá. És elég egyetlen spermium..

2018. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%
Én eddig csak a nagyapámat "gondoztam". 16-20 éves koromig tartott ez az időszak. Ő egyébként se volt egy egyszerű eset, mert agresszív volt. Ezek után én nem szívesen apolnek mást. Ő teljesen tönkre tett. A saját testi-szellemi egészségem többet ér minden másnál. Nem hiányzik a felesleges vadaskodas (pl mással csalom meg ilyenek), mert valószínűleg ez is benne lenne a pakliban, ha benne lennék egy ilyen helyzetben.
2018. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!