Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak magány ellen vagyok jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak magány ellen vagyok jó?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfival aki már régóta egyedül élt, távol a családtól, épp munkát keres és nincs igazán barátja a közelben. Tehát eléggé magányos volt. Aztán jöttem én és folyton mondja, hogy miattam jobb az élete, végre van akivel megoszthaja az ebédjét, nézhet filmet, megölelhet, együtt tölthetjük az éjjelt, stb... Nem élünk együtt, de a karácsonyi időszakban 10 napot nála töltöttem, onnan jártam dolgozni is. Viszont nekem vizsgáim lesznek, így mondtam, hogy most 2 hétig nem érek rá vele találkozni. A búcsúzáskor nagy bociszemekkel meredt rám és mondta, hogy írjak meg neki mindent, hogy mikor mit csinálok, hívjam, stb...

Első nap küldött egy csomó üzenetet, hogy hiányzom neki, majd most harmadik napon amikor én küldtem neki egy "hiányzol képet" akkor csak egy Like-ot nyomott rá válasz nélkül. Később hívtam és 5 percet beszéltünt, majd ő ösztönözte a búcsúzást. Ma este írtam neki, de nem is válaszolt.

Amikor nála vagyok, akkor el tudunk nagyon jól beszélgetni, viszont én megosztok vele mindent amíg ő konkrétan ha vallás, a mútja vagy valami nagyon privát kerül szóba, akkor többször is volt már, hogy "nincs közöm hozzá"-val válaszolt.



2019. jan. 5. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem szeret a múltjáról beszélni, illetve neten nem mindenki szeret írogatni. De te jöttél vele össze, szóval neked kell tudni. Nem ismerjük.
2019. jan. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nincs közöm hozzá nálam egy jel pl.. Ott be is szüntetném,ez jo tanács..
2019. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Engem érdekelne, hogy egy ilyen szocio és valszeg pszichopatával, hogyan is jöttél össze.
2019. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokszor van vele kapcsolatban rémálmom hogy pl. menekülök előle mert bántani akar. Így nem tudom, hogy én gyártom-e a jeleket vagy valóban így lenne.
2019. jan. 5. 02:17
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

"Nincs közöm hozzá", és máris kidobnátok a férfiakat. Miközben extrém ritka az a nő, aki őszintén elmondja a múltját. Mert ugye ahhoz a férfiaknak "semmi köze".

És még az ilyenek osztogatnak tanácsokat...


Mivel "a múlt nem számít" jeligét a nők hangoztatják, csak mert szégyenletes a múltjuk, ezt bizony nektek is el kell fogadni. :-))

2019. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Előző a nincs hozzá közöd és a nő neve kuss általban kéz a kézben járnak,lehúztam pár évet bántalmazóval,szava járása volt ez a nondat,jelek,csak figyelni kell v más kárán tanulni..

40N

2019. jan. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Legyél leszbikus és próbálj meg jó minőségű nőkkel összejönni és kényeztessétek egymást.
2019. jan. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A semmi köze hozzá beszólás,majd kedves vele mégis szerintem pont azt jelzi,hogy a pasinak saját magával vannak gondjai.Ezért képtelen kiegyensúlyozottan normálisan viselkedni másokkal.


Az álmaidat Te gyártod,ráadásul a menekülés, és amit írtál nem is azt jelenti,hogy majd meg fog verni a valóságban.


Én azt gondolom rengeteg időt el lehet "pazarolni" ilyen kapcsolatban vagy emberekre,de nem biztos,hogy megéri.

2019. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eleg fura.

Szerintem addig ne keresd amig nem valaszol.

2019. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos v mi eléggé rossz dolog van a múltjában, de akkor se mondom azt hogy semmi közöd hoza.

Jobban hangzik.... kérlek érts neg :) erről inkabb később beszélnek ha lehet, nekem ehez meg idő kell, de megosztom majd idővel.

Nem mindenki szeret irkalni , potyogni csak nyomnak egy 👍like.

Minden ember más és mindenkinek van gondja, problémája, rajta múlik hogy hogyan dokozza föl őket.

De azt tudom ha van olyan személy (ez esetben te) aki mosolyt csal az életemben és ettől holdog is vagyok, nem engednem el soha. :)

Próbálj meg vele komolyabban elbeszélgetni, hatha mond valamit.

2019. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!