Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a kínzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni a kínzó magány ellen?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok lányra vágyom, nem csak szexpartnerre, hanem rendes társra, minden tekintetben, akivel akár több évre is terveznék, de megfelelő lányt nem találok, pedig folyamatosan ismerkedem, próbálkozom. Nem értem másnak miért megy olyan könnyen, nekem legutóbb is csak egy smárolásos kavarás jött össze, nem a za lány volt jellemre az igazi, így nem kerestem többet. Fura, hogy külsőre milyen sok lány bejön nekem, de jellemre meg egy megfelelőt sem találok, aki ne lenne már foglalt. Sokszor egy rohadt ölelés is jól jön, van, hogy csak azért talizok lánnyal, bár tudom, hogy nem az igazi, legalább kis szeretet adhatok és kaphatok ha megölelem vagy megcsókolom.
2013. aug. 24. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Kötél...
2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak is bejössz te? Mert azt irtad, h neked bejön sok lány meg minden, de ez forditva is igy van?
2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fojtsd alkoholba azt a bestiát. :)
2013. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kezdd el pótolni a tesztoszteront szerintem. különben max egy leszbikus kapcsolatra számíthatsz
2013. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túl hamar elkönyveled szerintem a lányokat "nem megfelelő személyiségúnek". Lehet, hgoyha adnál nekik egy esélyt, akkor rájönnél, hogy pont arra a személyiségre van szükséged. Persze az is lehet, hogy nem és arrra jössz rá, hogy jól láttad a dolgokat, de soha nem tudhatod.
2013. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az nem lehet hogy rossz helyen ismerkedsz? Ne add fel, biztos hamarosan megtalálod a számodra megfelelő lányt :)

Első te egy faragatlan bunkó vagy.. -.-

2013. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#1 a hozzáállásod alapján egy kis hugyos trógernek tűnsz ;)
2013. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még több nőt kell megismerned, nincs más megoldás.
2013. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!